Heräämässä näkymät Mt. Leconte ja tuore vuoristo se saa paljon parempi? Voit nauttia näkymistä suuri huone tai parvella se lasiseinämää ja monimutkainen palkki-työ ... tai ehkä mieluummin nauttia niitä 101 astetta kylpytynnyri oman kattaa kannella. Mikä loistava tapa ladata oman ansaitsevat sen!
Tämä uudempi mökki on 2 tarinoita, 2 king master sviittiä. Lisää vuodesohva ja Moonshiner Legacy nukkuu yhteensä 6 henkeä. Täysin varusteltu keittiö, pesukone / kuivausrumpu, ilmainen WiFi ja monia muita päivityksiä helposti lisätä hyvä loma. Voit rentoutua suuressa huoneessa, ampua biljardia, pelata dartsia tai vain nauttia näkymistä yksi 2 kantta.
Haluatko päänsä Gatlinburg? Moonshiner perintö on vain nopea 8 minuutin ajomatkan päässä ja siellä ei ole koskaan mitään liikennettä, kun menossa Gatlinburg koska sen sijainti valtatie 321. Kun otetaan huomioon raskas liikenne, mukavuus on tärkeää!
Makuuhuone- ja makuutilat:
ML - King-sviitti: King-vuode - vuodepaikkoja 2
Loft King -sviitti: King-vuode - vuodepaikkoja 2
Suuri huone: Queen Sleeper - vuodepaikkoja 2