Upeat, panoraamakattohuoneistot kattohuoneistoon, Persianlahden rannat, valkoiset hiekkarannat, auringonnousut, auringonlaskut ja upeat suuret taivaanäkymät ovat vain osa sitä, mitä tämä kaunis, ylellinen huoneisto tarjoaa sinulle!
Jos tarvitset lisää asuntoja samassa rakennuksessa, tutustu VRBO # 233279 ja 257226 (molemmat 3/3 nurkkayksiköt)
Jos sinulla on vuoristomaisema tulevaisuudessa, tutustu uusiin (maaliskuu 2018 & lokakuu 2019) ylellisyyttä tarjoaviin 4/1/2-kylpyhytteihin, joissa on oma lämmitetty sisäuima-allas, kotiteatteri, poreallas ja 2 pelihuonetta: VRBO # ' s 910972 ja # 1742342. Molemmat sijaitsevat Pigeon Forgessa, TN, portti Smoky Mountainin kansallispuistoon!
Nyt lisää kattohuoneistosta:
Tämä hyvin varusteltu ja erittäin siisti kattohuoneistohotelli sijaitsee 19. kerroksessa (kukaan ei yläpuolellasi, mutta iso sininen taivas) suositulla Gulf Shores -kompleksissa, The Lighthousessa. Huoneistossa on 4 makuuhuonetta w / liitetyillä kylpyammeilla ja lisäksi suuri 4 hengen kerrossänky huone lapsille ja teini-ikäisille. Se on täydellinen suuri perheesi / usean perheen / ryhmän rantaloma!
Tämän kauniin huoneistoon kuuluu:
* Valtava ympäröivä parveke, josta on upeat panoraamanäkymät Meksikonlahdelle ja Persianlahden rannan puhdasta valkohiekkarantaa! Parvekekalusteisiin kuuluu 2 sohva, pöytä 6, pöytä 2, lisätuolit ja sähkögrilli omaan käyttöön parvekkeen parvekkeella!
* 2 isäntäsviittiä, joissa parisängyt ja suora pääsy parvekkeelle, ja 2 queen makuuhuonetta (joissa kaikissa on kylpyamme ja taulutelevisio sekä Blue-ray-soitin).
* Suuri kaksiovinen kerrossänky, jossa mahtuu 4 w / taulutelevisio ja Blue-ray-soitin. Varastointiin kuuluu iso lipasto ja kylpyhuone on aulan toisella puolella.
* Condo nukkuu 12 vuodetta ja 2 muuta kuningatar nukkuja poikkipohja.
* Ruokapöytä, johon mahtuu 8 w / lisäistuimia 6 lisähenkilölle keittiön baarissa.
* Erillinen märkä baari (varustettuna monilla muovisilla lasitavaroilla).
* Suuret taulutelevisiot, joissa on w / Blu Ray -soittimet, langattomassa tilassa päähuoneessa ja kaikissa makuuhuoneissa (myös kerrossänky).
* Täysin varusteltu keittiö (erittäin suurella käärellä varustetulla baarilla) kaikkiin ruoanvalmistustarpeisiisi.
* Kaunis 20x20 laatta koko huoneisto.
* Avaimeton pääsyjärjestelmä vieraiden turvallisuuden ja mukavuuden parantamiseksi.
* Ilmainen nopea Wi-Fi.
* Sähköinen ulkogrilli viihdyttämiseen parvekkeella (sinun ei tarvitse taistella väkijoukkoa kompleksin grillillä).
* Useita uima-allaspyyhkeitä, taitettavat rantatuolit ja pari sateenvarjoa on asiakkaiden käytettävissä.
Mitä Persianlahden edessä sijaitsevalle majakkakompleksille tulee, se on paikka olla Persianlahden rannoilla. Kaksi ulkouima-allasta (mukaan lukien yksi lapsiystävällinen nolla pääsy uima-allas), yksi sisäuima-allas, kaksi kylpytynnyriä, sauna ja kuntokeskus ovat kaikki sinulle. Majakka sijaitsee 0. 6 mailin päässä Gulf Shores -keskuksesta (missä moottoritie 59 kohtaa Persianlahden Hangoutissa).
Pysäköintitiedot ostetaan nyt portista tai toimistosta 2. kerroksessa saapuessaan majakkaan. Pysäköintitiedot ovat 25 dollaria / kpl. Maksu tapahtuu vain käteisellä tai luottokortilla.
Persianlahden rannikolla ja Alabamanlahden rannikon alueella on monia mielenkiintoisia aktiviteetteja kaikille perheesi jäsenille. On monia ravintoloita kävelyetäisyydellä tai lyhyen ajomatkan päässä meidän huoneisto. Voit jopa katsella paikallista suosikki Sea-N-Sudsia meidän parvekkeelta! Muihin lähistöllä oleviin perhe-huvikeskuksiin kuuluvat vesi- ja huvipuisto, eläintarha, minigolf ja karting-radat. Tanger-outlet-ostoskeskus on noin 15-20 minuutin ajomatkan päässä rannalta, ja lähellä on lukuisia kalastusvuokrauksia, tennislaitos, OWA-huvipuisto ja maailmanluokan golfkentät. Läheisessä Orange Beachissä sijaitsevassa laiturissa on monia kauppoja, ravintoloita ja amfiteatteri. Lyhyt päiväretki sisältää Ft. Morgan, josta pääset lautalla Mobile Bayn yli vieraillaksesi Dauphin Islandin Estuarium Sea Lab -laboratoriossa ja Bird Sanctuaryssa ja Pensacolassa, Fl, jossa voit käydä Naval Aviation Museumissa (maailmankuulujen Sinisten enkeleiden koti).
Avainsanat: ylellinen rantahotelli, perheystävällinen,
kattohuoneisto, 4 makuuhuoneen liitetyillä kylpyammeilla, bonus kerrossänky neljällä pankulla, Gulf Shores, iso parveke, vuodepaikkoja 12-14