Tämä ihastuttavasti sisustettu mökki sijaitsee ihastuttavassa Addinghamin kylässä, ja se tarjoaa ytimekkäästi Yorkshiren loman, jossa on kauniita maisemia ja viehättäviä kaupunkeja. Maantaso:
Olohuone: Sähköpoltin ja Smart TV.
Ruokasali.
Keittiö: Sähköuunilla, sähköliesi, mikroaaltouuni, jääkaappi / pakastin, astianpesukone, pesukone ja puutarhaan johtavat lasiovet.
Erillinen wc. Ensimmäinen kerros:
Makuuhuone 1: Kun king-size-vuode, palkit ja kylpyhuone, jossa on kylpyamme ja wc.
Makuuhuone 2: Parivuode, palkit ja kylpyhuone, jossa on suihkukaappi ja wc. Kaasu keskuslämmitys, sähkö, vuodevaatteet, pyyhkeet ja Wi-Fi mukana. Tervetuliaispaketti. . Suljettu patio, jossa on puutarhakalusteet. Yksityinen pysäköinti 2 autolle. Tupakointi kielletty. Huomaa: Tämän kiinteistön vakuusmaksu on 100 €. Tämä huvimökki on kunnostettu huolella valituilla huonekaluilla ja kankailla, jotka täydentävät mökkiä ja luovat ihanan rauhallisen ja rentouttavan tunnelman, jossa voit nauttia lomastasi. Sijaitsee upeassa Addinghamin kylässä, koska Tour De France on saanut erinomaisen tunnustuksen kulkea kahdesti samana vuonna. Vain lyhyen ajomatkan päässä on Boltonin luostari, joka sopii erinomaisesti piknikille Wharfe-joen varrella tai tutustuen upeisiin maisemiin joko jalka- tai polkupyörällä. Vaihtoehtoisesti voit pysäköidä auton ja kävellä tai pyöräillä suoraan etuovesta.
Ilkley ja sen tunnettu Ilkley Moor sekä Cow ja Calf Rocks ovat vain 4 kilometrin päässä. Täältä löydät upean valikoiman kauppoja, pubeja ja ravintoloita, mutta kylässä itsessään on neljä hyvää ruokaravintolaa. Niille, jotka nauttivat golfista, on kylän laidalla kurssi. Vilkas markkinatkaupunki Skipton on 6 mailin päässä, kun taas Leeds on lyhyen junamatkan päässä Ilkleystä. On jotain kaikenikäisille! Kauppa 20 metriä, pubi ja ravintola 10 metriä.
Vakuusmaksu on 100 puntaa. 00 pw maksetaan etukäteen, ja se palautetaan viikon kuluttua lähtöä.