Tämä tilava 3100 neliön mökki on aivan uusi! Nauti 360 asteen näkymistä kauniille Island Park -maisemille leveästä loimesta kannen ympärillä, yläkerran parvekkeelta tai ulosmarssi kellarista! Katso auringonlaskua Sawtelle-vuoren yli kannen porealtaassa! Paahda kuumia koiria tai s'more-tuotteita tulenkuopan yli takaisin. Sijaitsee vain 25 minuutin päässä länsipuolella olevasta sisäänkäynnistä Yellowstone Parkiin. Unohda kylmät jalat lämmitettyllä laattalattialla. Tilava pysäköinti kaikille ja täydellinen mönkijä- / moottorikelkkaperävaunuihin, joiden leveä ympyrä on ajomatka ja peitetty markiisi. Täydellinen suurille ryhmille ja jos etsit perheenyhdistämistä tai erittäin suuria kokoontumisia, voit vuokrata mökki ja parvi vieressä!
Tässä kauniissa mökissä on 5 makuuhuonetta, 3 kylpyhuonetta ja nukkuu 18! Pääkerroksen makuuhuoneessa on king-size-vuode. Yläkerran makuuhuoneissa on queen- ja erilliset vuoteet. Molemmissa alakerran makuuhuoneissa on kuningatar ja kerrossänky. Parvella on kuningatar ja kaksi erillistä vuodetta, joten koko ryhmälle on tilaa nukkua!
Keittiö on täysin varustettu kaikilla tarvittavilla ruuanlaittovälineillä ja tarvikkeilla sekä runsaasti ruokailutilaa koko ryhmälle. Tärkeimmässä oleskelutilassa on pari mukavaa sohvaa ja kaunis kaasutakka. Aulan alaosassa on paljon seinätilaa koukkuineen kaikkien takkien ja varusteiden ripustamiseksi. Kulman takana on pesukone ja kuivausrumpu, jotta tunteisit olosi kotoisaksi. Mukana on myös tilava kansi, jossa on kylpytynnyri, jossa voit istua ja rentoutua katsellessasi auringonlaskua.
Kellarihuoneessa on useita sohvia ja älykäs televisio, jotta kaikki voivat katsella elokuvaa yhdessä. Yläkerran parvella on hauska leikkialue, jota lapset rakastavat, ja kävelee parvekkeelle upealla aurinkolaskulla Sawtelle-vuorelle!
Mökki sijaitsee uudella alueella vanhan moottoritien lähellä, joten se on lähellä kaikkea! Lyhyt ajomatka (25 minuuttia) Yellowstonen länsiporttiin, (5 minuuttia) golfkentälle tai huoltoasemalle / ruokakauppaan. Erinomainen pääsy mönkijöiden / moottorikelkkojen reiteille aivan vanhan moottoritien vieressä.
WiFi, pyyhkeet, lakanat, wc-paperi, paperipyyhkeet sisältyvät hintaan. Vedä ajotieltä läpi runsaasti pysäköintitilaa ja tilaa perävaunuille ympäri vuoden!