Hotellit Juodupėnai

Vertaa 18 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 74 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Juodupėnai: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Juodupėnai

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Juodupėnai
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Juodupėnai?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Juodupėnai, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Juodupėnai, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 4 °C ja öisin -2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 146 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 18 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 130 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 20 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 264 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 11 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 225 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Juodupėnai on 765 cm.

Juodupėnai: Hotellitiedot

Majoitukset
18
Halvin hinta
74 €
Korkein hinta
351 €
Suositut hotellit
Porto Hotel, 4-bedroom house, natural nature with beutifull views. Quite peacefull rest. , Takas i Jura 2 / Kunigiskes - Up to 6 Adults - 700m from Sea. , Villa Monciske nestled within walking distance to the golden sandy shores!, In a wonderful, quiet place, only 300 m from the sea., Cosy apartament on a sea shore, Apartment by the sea J-1, Kiro apartamentai Elija su vaizdu į jūrą, Atostogu parkas, Talo joen rannalla lähellä Palangaa, Apartment by the sea J-3, Cerise au Bord de la mer / Cherry by the sea, Poilsio namai Banga, Apartment by the sea P-1, Valkoinen kamomilla condo