** Huomaa: Lomakeskuksessa tehdään uima-altaan kunnostaminen syksyllä 2019. Kierrealtaan kunnostamisprojekti tapahtuu M-F klo 7.30–17.30. Muihin uima-altaisiin (laguuni / Keiki) ja kylpylään ei tule vaikutusta tänä aikana **
Nauti yksityisyydestä ja ylellisyydestä tässä ainutlaatuisessa kattohuoneistossa. Tässä kattohuoneistossa on yksinomainen hissin käyttömahdollisuus ja vain 2 yksikköä lattialla. Mahtavaa mieltä kaikista neljästä koskemattomasta laguunista Ko Olina Resortissa. Tässä yksikössä on sekä valtameri, vuori että golfkenttä. Täydellinen sijainti sekä auringonnousun että auringonlaskun aikaan! Tuo kiikarit ja saatat pystyä huomaamaan joitain spinner delfiinejä ja ryhävalaita että upea sinivalkoinen!
Villa on täysin kalustettu state-of-the-art laitteet ja on keskeinen ilmastointi kattotuuletin.
Täysin varusteltu keittiö on suunnitellut maailmankuulu kokki Roy Yamaguchi. Kaikki huippuluokan ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet, mukaan lukien: astianpesukone, täysikokoinen jääkaappi, mikroaaltouuni, liesituuletin ja uuni & viininjäähdytin.
Tule ja hemmotella ylellisiä mukavuuksia Beach Villas on tarjota!
6 yötä vähimmäisvaatimus lomakeskuksen sääntöjen mukaan.
Hawaii GE / TA # 042-521-1904-01
92-104 Waialii Pl.
# OT1603
Kapolei, HI 96707