Hotellit Kunerad
Vertaa 45 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 45 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kunerad: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kunerad

Hotel Dubna Skala

Hotel Turiec

Holiday Inn Zilina by IHG

Penzión Talisman

Hotel Château Gbelany

Hotel Bystrička

Hotel & Restaurant Gino Park Palace

Hotel pod Sokolím

Penzión Daniela

Hotel Podhradie

Slovan

Hotel Diana

Wellness Penzión Rosnička

Galileo

G Hotel Žilina
Kohteeseen Kunerad tutustuminen
Kunerad tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kunerad ja sen lähellä kuuluu:
- Aphrodite Palacen kylpylä
- Slovakialaisen kylän museo
- Martin Skanzen (ulkoilmamuseo)
- Marianske Namestie (aukio)
- Súlovin kalliot
- Budatinin linna
- Manínskan rotko
Kun järjestät lomaa kohteeseen Kunerad, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Zilina (ILZ). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kunerad?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Kunerad, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kunerad, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 7 °C ja öisin -6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 167 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 3 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 284 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 316 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 12 °C ja -4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 213 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Kunerad on 979 cm.
Kunerad: Hotellitiedot
Majoitukset | 45 |
---|---|
Halvin hinta | 45 € |
Korkein hinta | 144 € |
Suositut hotellit | Hotel Dubna Skala, Hotel Turiec, Holiday Inn Zilina by IHG, Penzión Talisman, Hotel Château Gbelany, Hotel Bystrička, Hotel & Restaurant Gino Park Palace, Hotel pod Sokolím, Penzión Daniela, Hotel Podhradie, Slovan, Hotel Diana, Wellness Penzión Rosnička, Galileo, G Hotel Žilina |
Viimeksi varatut hotellit Kuneradebookersn tarkistamat arvostelut

Hotel Turiec
