Varaa Hotellit ostosmahdollisuuksilla kohteessa Kungsbacka
Kungsbacka: Hotellit ostosmahdollisuuksilla − tarkista saatavuus
Tänä iltana
Tarkista kohteen Kungsbacka hinnat täksi illaksi eli 16. helmik. - 17. helmik.Huomisiltana
Tarkista kohteen Kungsbacka hinnat huomisillaksi eli 17. helmik. - 18. helmik.Suosituimmat Hotellit ostosmahdollisuuksilla Kungsbacka
![Best Western Hotel Halland](https://images.trvl-media.com/lodging/1000000/530000/525600/525577/9e1f5c6c_y.jpg?impolicy=fcrop&w=420&h=224&q=medium)
Best Western Hotel Halland
Storgatan 35, Kungsbacka, Halland
Hinta on 110 € per yö
110 €
sisältää verot ja maksut
28.2.–1.3.
Best Western Hotel Halland on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä, ja Kulturhuset Fyren on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Aamiainen sisältyy hintaan
Lemmikkiystävällinen
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kungsbacka
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Kungsbacka: Hotellitiedot
Majoitukset | 556 |
---|---|
Halvin hinta | 110 € |
Korkein hinta | 110 € |
Suositut hotellit | Best Western Hotel Halland |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Kungsbackaebookersn tarkistamat arvostelut
![Radisson Blu Scandinavia Hotel](http://images.trvl-media.com/lodging/1000000/600000/598700/598664/c2d6dde3_y.jpg)
Radisson Blu Scandinavia Hotel
4/5 Hyvä
Vähän parannettavaa
"Loistava hotelli. Mutta vähän pölyä huoneessa varsinkin isojen lamppujen päällä. Samoin suihkuin kaivo ei vetänyt. Vaikka vaihdoin parempaan huoneeseen niin silti sänky 3 henkilölle ei ollut valmiina ja pyyhkeitä oli vain kaksi alkuun. "
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Radisson Blu Scandinavia Hotel
Julkaistu 2 kuukautta sitten