Matkustustiedote. Matkustaminen Ukrainaan ja sen alueella on tällä hetkellä epävakaata. Matkusta varoen ja tarkista viranomaisten matkustusohjeet ennen varauksen tekemistä.
Koko huoneisto

Home-Hotel Khoriva 50

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Home-Hotel Khoriva 50 valokuvagalleria

Huoneisto | Yksityinen keittiö | Täysikokoinen jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Huoneisto | Kylpyhuone | Suihku, ilmaiset hygieniatuotteet, hiustenkuivaaja, pyyhkeet
Majoituspaikan sisäänkäynti
Huoneisto | Silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Huoneisto | Silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet

Koko huoneisto

3 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Map
Khoriva st., 50, Kyiv, 04071
  • Tšernobyl-museo
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Itsenäisyydenaukio
    ‪4 min ajomatka‬
  • Khreshchatykin ostoskatu
    ‪6 min ajomatka‬
  • Kiova (KBP-Boryspilin kansainvälinen lentoasema)
    ‪46 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Huoneisto

  • 3 henkilöä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Home-Hotel Khoriva 50

Huoneisto, jossa on keittiö
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, ruokailualue, ilmainen Wi-Fi ja taulutelevisio.
Huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Tämän 3,5 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Huoneissa on taulutelevisio.

Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Peter I the Great House. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja ruokailualueen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Peter I the Great House ja Tšernobyl-museo
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.

Tämä 3,5 tähden huoneisto on savuton.

Puhutut kielet

Englanti, venäjä ja ukraina

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Keittiö

  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Puhelin
  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet avaimen hakemiseen. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 22.00 jälkeen

Sisäänpääsy

Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan, avaimen haku

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Takuumaksu: 2000 UAH per yöpyminen
  • Kaupungin perimä vero: 80.00 UAH per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 18 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 22.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet avaimen hakemiseen. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.

Lisämaininnat

  • Jos tarvitset viisumin saapuaksesi maahan, majoituspaikka voi pystyä auttamaan sinua joidenkin viisumihakemusta tukevien asiakirjojen hankkimisessa. Majoituspaikka saattaa veloittaa tästä palvelusta vaikka peruuttaisit varauksesi. Kaikki järjestelyt tapahtuvat yksinomaan sinun ja majoituspaikan välillä. Ota majoituspaikkaan yhteyttä soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon, jos haluat saada lisätietoja asiasta.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Home Hotel Khoriva 50
Home-Hotel Khoriva 50 Kyiv
Home-Hotel Khoriva 50 Apartment
Home-Hotel Khoriva 50 Apartment Kyiv

Home-Hotel Khoriva 50 – arvostelut

Arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.