Hotellit La Reforma
Vertaa 2 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 27 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
La Reforma: Tarkista hotellien saatavuus
Tänä iltana
Tarkista kohteen La Reforma hinnat täksi illaksi eli 31. maalisk. - 1. huhtik.Huomisiltana
Tarkista kohteen La Reforma hinnat huomisillaksi eli 1. huhtik. - 2. huhtik.Varatuimmat hotellit ja majoitukset La Reforma

Ivissa Hotel
Centro, Pinotepa Nacional, Oax.
39,76 km kaupungin keskustasta
Hinta on 27 € per yö
27 €
sisältää verot ja maksut
5.4.–6.4.
Ivissa Hotel tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, valet-pysäköinnin ja pyykinpesutilat.
Pysäköinti sisältyy hintaan
Ilmainen Wi-Fi
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa La Reforma
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa La Reforma?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa La Reforma, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Huhtikuu ja toukokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa La Reforma, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä joulukuu ja tammikuu. Syyskuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 22 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 650 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1420 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 22 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 558 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa La Reforma on 2650 cm.
La Reforma: Hotellitiedot
Majoitukset | 2 |
---|---|
Halvin hinta | 27 € |
Korkein hinta | 27 € |
Suositut hotellit | Ivissa Hotel , Hotel Casa Don Chepe Pinotepa |