- Tule uimaan ympäri vuoden paikallisen balneoterapiaalueensa ja valinnaisen talven ja kesän ansiosta tässä kauniissa ilmastoidussa huvilassa (kesällä erittäin tuntuva) ja keskellä vihreys, joten hyödynnä maaseudun tarjoamaa rauhaa ja kauneutta maisemissa.
- majoituspaikalla on siis ilmainen ja ilmainen, ilmainen ja avoin pääsy kesästä syyskuuhun säästä riippuen, suuri olkikattoinen 12 hengen kota 12 henkilöä lähellä ja varustettu kesäkeittiö Jääkaappi, astianpesukone, kaasuliesi ... + plancha ja grilli.
Talon edessä ja keittiön tasolla on suuri puutarha ja iso laatoitettu terassi, jossa on puutarhakalusteet, grilli ja plancha. Uima-allas sijaitsee talon yläpuolella, joten pienille lapsille ei pääse, jos portti suureen puutarhaan pidetään kiinni.
- Käytettävissäsi ja lisävarusteena (hinnat löydät sivustoltaan: hygge-en-perigord point fr) löydät balneo-alueen, jossa on lämmitetty pohjoismainen kylpytynnyri, infrapunasauna ja kokonaishuvitalo oleskelualueellaan. , sen wc ja kylpyhuone rentoutumiseen.
Talo ja sen balneoterapia-alue ovat avoinna ympäri vuoden, ja toivotamme sinut mielellämme tervetulleeksi kauniille alueellemme.
- Pysäköinti talon edessä ja mahdollisuus jättää moottoripyörät turvallisiksi huoneeseen
Mahdollinen vuokra:
- arkkia 7 € 00
- liinavaatteet 4 € kylpypyyhe ja pyyhe.
- Siivousmaksu 130 € pyydetään.
Talo on erittäin tilava ja miellyttävä viettää lomaa perheen tai ystävien kanssa. Löydät useita esitteitä sekä gastronomiaa, kulttuuria tai urheilua lomasi valmistelemiseksi parhaiten.
- Périgueux on 15 km: n päässä, joten tule tutustumaan poikkeukselliseen historiaan rikkaaseen terroirimme ja sen erilaisiin gastronomisiin tuotteisiin.
- Greenway, pyöräteitä, joihin pääsee myös pyörätuoleille ja jalankulkijoille, on 3 km päässä talosta. Voit päästä sinne polkupyörällä tai jättää ajoneuvosi lähelle.