Hotellit Lisnalee
Vertaa 58 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 100 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lisnalee: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lisnalee

Farnham Estate Spa & Golf Resort

Cavan Crystal Hotel

Hotel Kilmore

Hillgrove Hotel

Farnham Arms Hotel

Four Seasons Hotel & Leisure Club Monaghan

Slieve Russell Hotel Golf & Country Club

Ashleigh Guest House

Dungimmon House

The Arches

CABU By The Lakes

Cloverhill Gate Lodge

Lake Avenue House

Innishmore Island Farmhouse

3 bed house on the banks of the River Erne and just outside Belturbet town
Kohteeseen Lisnalee tutustuminen
Lisnalee tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lisnalee ja sen lähellä kuuluu:
- Clones Golf Club
- Monaghan Golf Driving Range
- St. Tiernach's Park (stadion)
- Castle Lough
- Rahultan Lough West
- Derrykerrib Lough
- Little Lough
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lisnalee?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Lisnalee, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lisnalee, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 227 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 17 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 226 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 18 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 277 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 281 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Lisnalee on 1011 cm.
Lisnalee: Hotellitiedot
Majoitukset | 58 |
---|---|
Halvin hinta | 100 € |
Korkein hinta | 161 € |
Suositut hotellit | Farnham Estate Spa & Golf Resort, Cavan Crystal Hotel, Hotel Kilmore, Hillgrove Hotel, Farnham Arms Hotel, Four Seasons Hotel & Leisure Club Monaghan, Slieve Russell Hotel Golf & Country Club, Ashleigh Guest House, Dungimmon House, The Arches, CABU By The Lakes, Cloverhill Gate Lodge, Lake Avenue House, Innishmore Island Farmhouse, 3 bed house on the banks of the River Erne and just outside Belturbet town |