Hotellit Llaurí
Vertaa 1 556 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 34 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Llaurí: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Llaurí

Senator Gandia

B&B HOTEL Valencia Alcasser

Hotel Cibeles Playa

Ibis Budget Valencia Alcasser

Cullera Holiday Hotel

Aparthotel El Faro

RH Bayren Hotel & Spa

You & Co. Saler Beach Boutique Hotel

Ramada by Wyndham Valencia Almussafes

Hotel Porto

Albufera Dreams Nature Suites

Asunto edessä rannalla wifi

Parador de El Saler

AS Hoteles Torrent

Tu&Me Resort - Adults Only
Kohteeseen Llaurí tutustuminen
Llaurí tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Llaurí ja sen lähellä kuuluu:
- La Galiana Campo de Golf
- Playa de San Antonio
- Playa del Racó
- Culleran majakka
- Playa del Perellonet
- L'Ahuirin ranta
- El Saler Golf Club (golfkeskus)
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Llaurí, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Valencia (VLC). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Llaurí?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Llaurí, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Llaurí, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Syyskuu ja maaliskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja kesäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 18 °C ja öisin 7 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 139 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 29 °C päivisin ja 11 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 80 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 20 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 115 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 25 °C ja 8 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 161 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Llaurí on 495 cm.
Llaurí: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 556 |
---|---|
Halvin hinta | 34 € |
Korkein hinta | 118 € |
Suositut hotellit | Senator Gandia, B&B HOTEL Valencia Alcasser, Hotel Cibeles Playa, Ibis Budget Valencia Alcasser, Cullera Holiday Hotel, Aparthotel El Faro, RH Bayren Hotel & Spa, You & Co. Saler Beach Boutique Hotel, Ramada by Wyndham Valencia Almussafes, Hotel Porto, Albufera Dreams Nature Suites, Asunto edessä rannalla wifi, Parador de El Saler, AS Hoteles Torrent, Tu&Me Resort - Adults Only |