Hotellit Losacino
Vertaa 86 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 54 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Losacino: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Losacino

Rivitalo Stone

AC Hotel Zamora by Marriott

NH Zamora Palacio del Duero

Hotel Zenit Dos Infantas

Pensión Oasis

Hotel Miranda do Douro D. Joao III

Hotel Alda Mercado de Zamora

Parador de Zamora

Curral D'Avó Turismo Rural & SPA

Country House 'Abuela Herminia' with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi

Rey Don Sancho

Hotel Doña Urraca

La Muralla huoneistot

Casa Totalmente Reformada,perfecta Para Descubrir Naturaleza,arte y Arqueología
Kohteeseen Losacino tutustuminen
Losacino tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Losacino ja sen lähellä kuuluu:
- Miranda do Douron katedraali
- La Mula
- Ricobayo-pato
- Castle of Miranda do Douro
- Barragem de Miranda (pato)
- San Pedro de la Nave
- Playa del embalse de Ricobayo
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Losacino?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Losacino, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Losacino, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Lokakuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas elokuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 14 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 120 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 26 °C päivisin ja 6 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 128 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 14 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 61 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 20 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 177 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Losacino on 486 cm.
Losacino: Hotellitiedot
Majoitukset | 86 |
---|---|
Halvin hinta | 54 € |
Korkein hinta | 395 € |
Suositut hotellit | Rivitalo Stone, AC Hotel Zamora by Marriott, NH Zamora Palacio del Duero, Hotel Zenit Dos Infantas, Pensión Oasis, Hotel Miranda do Douro D. Joao III, Hotel Alda Mercado de Zamora, Parador de Zamora, Curral D'Avó Turismo Rural & SPA, Country House 'Abuela Herminia' with Private Pool, Private Terrace and Wi-Fi, Rey Don Sancho, Hotel Doña Urraca, La Muralla huoneistot, Casa Totalmente Reformada,perfecta Para Descubrir Naturaleza,arte y Arqueología, ERNESTON Talo. SATTU, TARJOUS JA PUUTARHA. |