Hotellit Luba
Vertaa 21 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 28 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Luba: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Luba

Vitalis Villas

Andrew & Mary's Lodging House

Beinte Singko de Marso Apartments

Ban-aw Candon

ROOMS AT AN AMERICAN-STYLE CABIN

FUSIONED AESTHETIC-RUSTIC RMS AT BOONE'S

Grand Robertos Inn

Staylite Hotel

Life In Santa Maria

Beach Front!!! If you’re looking at total privacy and relaxation❤️

Life in Santa Maria, Ilocos Sur w/ local sceneries

Vitalis White Sands

Mother Mary Inn

Couple’s Suite Life in Santa Maria

Sagada Younganaut Lodge
Kohteeseen Luba tutustuminen
Luba tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Luba ja sen lähellä kuuluu:
- La Nuestra Señora de La Asuncion -kirkko
- Sabanganin ranta
- Santiagon kaupungintalo
- Candon South Central School
- Pinsalin putoukset
- Plaza San Roque
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Luba?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Luba, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Toukokuu ja huhtikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Luba, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 21 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 47 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 32 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 670 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1797 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 23 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 374 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Luba on 2889 cm.
Luba: Hotellitiedot
Majoitukset | 21 |
---|---|
Halvin hinta | 28 € |
Korkein hinta | 75 € |
Suositut hotellit | Vitalis Villas, Andrew & Mary's Lodging House, Beinte Singko de Marso Apartments, Ban-aw Candon, ROOMS AT AN AMERICAN-STYLE CABIN, FUSIONED AESTHETIC-RUSTIC RMS AT BOONE'S, Grand Robertos Inn, Staylite Hotel, Life In Santa Maria, Beach Front!!! If you’re looking at total privacy and relaxation❤️, Life in Santa Maria, Ilocos Sur w/ local sceneries, Vitalis White Sands, Mother Mary Inn, Couple’s Suite Life in Santa Maria, Sagada Younganaut Lodge |