Tervetuloa Journey's Endiin, perimmäiseen lomakotiin
5+ sänkyä, 4 kylpyhuonetta lähes 5000 neliömetrin sisällä / ulkona asuintilaa arvostetussa Marco-saaren eteläpäässä. 2 korttelin päässä rannalta, 7 ravintolaa, baareja, minigolfia, jäätelöä ja elokuvia
KATSO VIDEOKIELI https: // youtu. olla / 1oz-Na3cgX4
* "Kävele rannalle" koti. 5 min rannan sisäänkäynnistä
* 5 minuutin kävelymatka "Marco Walkille", 7 ravintolaa, baareja,
elokuvia, jäätelöä ja ostoksia
* 4 täyttä makuuhuonetta, 4 täyttä kylpyammetta sekä 2 vuodesohvaa
3 tuuman muistivaahtolevyt
* Lämmitetty uima-allas, jota ympäröi laaja travertiini
laivan kansi
* 8 lepotuolia uima-altaan ympärillä sateenvarjoilla
* 1650 neliöjalkaa ulkoterasseja, kaksi peitettyä ja yksi avoinna
* Ulkokeittiö kaupallisen luokan SS-sisäänrakennetulla BBQ: lla
* Märkä baari juoksevalla vedellä, minijääkaappi ja jääpalakone
* Kolme ulkona olevaa 6 istuinpöytää, 2 sisäänrakennetulla palo-kaivoilla
* 150 jalkaa vettä edessä venelaiturilla ja vesiskootterilla
* 5 polkupyörää, rantatuoleja, sateenvarjoja, ranta- ja uima-altaan leluja
* 2 kajakkia ja 2 pystyssä olevaa melontalautaa, pelastusliivit
* Virkistyshuone, jossa uima-allas ja pingispöytä, tikkataulu
* Kirjasto kirjoja lukemista rannalla tai riippumatossa
* 7 uutta Samsungin älytelevisiota (40–55 tuumaa)
* Nopea internet ja kaapeli premium-kanavilla
* Ulkoäänentoistojärjestelmä, jossa on Bluetooth-yhteys
* Lasten leikkipaikka ulkona, kahden hengen riippumatto
* Uudet kalliit muhkeat patjat, uudet lakanat ja tyynyt
* Deluxe Samsung -tehokas pesukone ja kuivaaja
* Suuri keittiö, jossa päivitetyt SS-laitteet, eksoottinen
graniitti työtasot
* Suora pääsy kotiin, ei siltoja ja nopea Persianlahdella
* Ammattimaisesti sisustettu, moitteettoman puhdas
* Uima-altaan ulkosuihku, lämmin ja kylmä vesi
* Ilmainen WIFI
* Monivärinen LED-valaistus lämmitettyyn yksityiseen uima-altaaseemme
Lue alla oleva yksityiskohtainen kuvaus kodistamme monine mukavuuksineen ja katso sitten kuvia ja drone-videoita, jotka ovat osa luetteloomme. Haluamme sinun olevan täysin tietoinen siitä, mitä odottaa ennen saapumistasi, ja olet varma, että kun olet tarkistanut kaiken, mitä matkamatkailumme kodilla on tarjota, olet yhtä vakuuttunut kuin olemme, että kotimme on todella Marco Islandin lopullinen loma perääntyä, ja ymmärtää miksi me nimitimme hänet "Matkan lopuksi". Odotamme kuulevani sinusta ja auttamaan sinua nauttimaan kaikkien aikojen parhaimmasta lomasta.
Tervetuloa kauniiseen Journey's End-kotiimme, joka on perimmäinen Marco Islandin lomapaikka. Journey's End on upea, neljän makuuhuoneen +, neljä kylpyhuonetta, 3484 m²: n huvila, joka nukkuu mukavasti 2 - 12, ja se sijaitsee maailmankuulu Marco-saaren erittäin toivotussa eteläpäässä. Journey's End on perheemme toinen koti ja ottaen huomioon, että elämme Miamissa, meitä on siunattu, että voimme viettää paljon aikaa siellä. Koska olemme siellä niin usein, olemme nostaneet kodin korkeimmalle mahdolliselle tasolle mukavuuden, laadun ja mukavuuksien suhteen. Täysin kunnostettu ja ammattimaisesti sisustettu hienoimmilla saatavilla olevilla materiaaleilla, kuten italialaisella Carrara-marmorilla ylellisessä päällikkökylvyssä, Brasilian marmorilla kerroksissa ja turkkilaisella travertiinilla kaikilla laajoilla ulkouima-alueillamme. Journey's End -kodissamme on tilava, täysin varustettu saarikeittiö, jossa on ylelliset ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet, mukaan lukien 35 kuutiometriä jalkaa oleva jääkaappi / pakastin, jossa on jäätä ja vettä ovessa, kiertoilmauuni ja suuri laaja valikoima mikroaaltouunia. Tiskit on peitetty eksoottisella brasilialaisella graniitilla, joka lisää ripauksen luonnon kauneutta tähän paratiisiviipaleeseen. Tarjoamme myös esineitä, joita ei yleensä löydy tyypillisen "vuokra-asunnon" keittiöstä. Tarjoamme sinulle kahvinkeittimen korkealaatuisimmalla kolumbialaisella kahvilla, runsaalla määrällä maidoton kahvinkermainta ja kahdentyyppisiä makeutusaineita. Sinulla on myös ilo tietää, että sinun ei tarvitse ostaa suolaa tai pippuria, yrttejä ja mausteita, foliopaperia, folioalustoja, saran-kääriä tai paperipyyhkeitä. Nälkäinen? Käytä Panini-voileipävalmistajamme valmistaaksesi herkullisen lämpimän voileivän tyydyttääksesi iltapäivän munchies tai käytä belgialaista vohvelivalmistajaamme valmistamaan tuoreita vohvelit aamulla. Onko mieluinen smoothie? Käytä Ninja -nopean tehosekoittimen avulla pilata jotain ihanaa sinulle ja perheellesi.
Yläkerrassa iso makuuhuone on varustettu king-size-ylellisellä sängyllä, 50 tuuman Samsung Smart TV: llä ja 600 kierrelukemalla egyptiläisestä puuvillalevystä. Meillä on myös runsaasti muistivaahtotyynyjä niille, jotka tarvitsevat ylimääräisiä tyynyjä nukkumista varten. Lattiat on peitetty eksoottisella brasilialaisella bambulla, ja näet iloisesti, että siellä on hänen ja hänen Kalifornian tyylin kaappeja, joihin mahtuu helposti kaikki vaatteesi. Tässä makuuhuoneessa on myös runsas oma kylpyhuone, varustettu kaksinkertaisella pesuallas turhamaisuudella, iso poreallas, joka on tarpeeksi suuri kahdelle, ja kehyksetön lasi, suljettu italialaisesta marmorisuihkusta. Master-kylpyamme on varustettu useilla paksuilla, erittäin pehmeillä pyyhkeillä ja hiustenkuivaajalla. Astu makuuhuoneen ranskalaisten ovien läpi toisessa kerroksessa olevaan 700 neliön kanteen toiseen kerrokseen, josta on näkymä yhdelle Marco-saaren kauniista vesiteistä. Kuvittele itsesi istuvan makuuhuoneen ulkopuolella hauskasti täytetyn päivän päätteeksi paistamalla kuu ja tähdet lasillisella viiniä, ja niin tulee olemaan. Tämän suuren, korotetun kannen toisessa päässä on täysi istuinryhmä ja toisessa päässä 6-istuinpöytä ruokailua varten ulkosalla. Koska tätä kannetta ei peitetä, meillä on myös kaksi suurta offset-11 jalan sateenvarjoa peittämään molemmat istuma-alueet mukavuutesi vuoksi.
Kotimme yläkerran toisella puolella on kaksi ylimääräistä makuuhuonetta. Ensimmäinen on varustettu erillisillä vuoteilla, suurella kalifornialaisella kaapilla, bambulattioilla ja 40 tuuman Samsung Smart TV: llä. Aulassa kaksoset-makuuhuoneesta on vieraskylpyhuone, jossa on puulämmitteisiä posliinilattialattioita, kaksinkertainen pesuallas-turhamaisuus ja kehyksetön lasinen suljettu kylpyamme. Juuri vieraskylpyhuoneen yläpuolella on kolmas makuuhuone, jossa queen-size-vuode, bambulattiat sekä toinen suuri kalifornialainen kaapisto ja 40 tuuman Samsung Smart TV. Tässä makuuhuoneessa on myös ranskalaiset ovet, jotka mahdollistavat pääsyn suurelle ulkoterassille, josta on näkymä vesiteille, jolla on useita istuinalueita.
Myös yläkerrassa, keittiön vieressä, ovat olohuoneemme ja ruokasalimme. Olohuoneessa on 55-tuumainen Samsung Smart TV, kaksi isoa nahkaa, täysikokoista sohvaa, jonka lepotuolit avautuvat melkein tasaiseen asentoon, sekä kaksi mukavaa ylimitoitettua täytettyä tuolia, jotka tarjoavat kaikille istuimet. Ruokasalissa on iso pöytä, johon mahtuu kahdeksan.
Hauska ei pääty yläkertaan !. Pohjakerroksessa löydät toisen master-sviitimme, jolla on oma kylpyhuone, tyylikkäästi sisustettu kaksinkertainen pesuallas-turhamaisuus ja iso kehyksetön lasinen suljettu suihku, jossa on oleskelualue. Sänky on muhkeat, king-size-vuoteet, joissa on 600 kierrelaskua ja useita muistivaahtotyynyjä. Tässä ylenmääräisessä makuuhuoneessa on myös 55 tuuman Samsung Smart TV, italialaiset marmorilattiat, iso kalifornialainen vaatekaappi sekä sohvalla ja rakkausistuimella varustettu oleskelualue. Sohva vetää ulos täysikokoiseksi nukkujaksi ja koko oleskelualue on ranskalaisten ovien vieressä, jotka johtavat ulos kauniille uima-altaan alueelle.
Alakerran Master Suite -sivustomme ulkopuolella on pesula-alue, joka koostuu Samsungin erittäin tehokkaasta etukuormaimen pesulaitteesta ja Samsung-kuivaimesta.
Pesula-alueelta aulassa on meidän virkistyshuone, jossa on räätälöity sääntelykokoinen biljardipöytä, pubipöytä, jossa on 4 jakkaraa, ammattitason tikkataulu, 48 tuuman Samsung Smart TV ja kuningatar-kokoinen vuodesohva. Biljardipöydässä on myös käännettävä yläosa, jonka avulla se voidaan muuttaa pingispöytäksi. Virkistyshuoneemme vieressä on toinen kylpyhuone, jossa on lasinen suljettu italialainen marmorisuihku, ja seuraava huone on varastotilamme. Täältä löydät 5 polkupyörää, pingispöytä, aurinkovarjot, tuolit ja kärry. Lisäksi löydät boogie-levyt, jäähdyttimen ja rantaleluja.
Myös alakerrassa, ovat kaksi kolmesta ulkona Lanai's. Pienin kolmesta on 250 neliömetriä. jalkaa seulotaan Lanaissa kodin uima-altaan puolella erittäin mukavalla istuinryhmällä ja 43 tuuman Samsung Smart TV: llä. Huvilamme takana, vettä päin, on meidän 700 neliömetrin katettu lanai. Tältä alueelta löydät toisen istuinryhmän ja palokuopan, jossa on 4 tuolia. Lanan toisessa päässä on myös täyden palvelun märkäbaari, jossa on pesuallas, jääpalakone ja kompakti jääkaappi.
Koska huvilamme sijaitsee erittäin toivotulla avainalueella, meillä on melkein 150 jalkaa rantaaluetta verrattuna useimpiin Marco Islandin koteihin, joiden rajoitukset ovat vain 80 jalkaa. Tästä syystä sen sijaan, että uima-allas puristuu ahtaaseen tilaan kodin takana, meillä on ylellisyys, että uima-allas sijaitsee kodin toisella puolella laajan portugalilaisen travertiinilla peitetyn kannen ympäröimänä. Kannen koko sallii tilaa 8 täysikokoiselle lepotuolelle, joissa on mittatilaustyönä valmistetut sekoituspöydät / sateenvarjojalustat. Myös kotimme uima-altaan puolella on räätälöity BBQ-asema, jossa on eksoottinen graniitti yläosa ja pergola-katto. Itse BBQ-yksikkö on kaupallisen luokan ruostumattomasta teräksestä valmistettu, jossa on useita polttimia ja tarpeeksi keittopintaa, jotta grilli koko aterian ammattimaisella tavalla.
Veden päällä meillä on 50 metrin telakka ja erillinen kelluva telakka aaltojohtajille.
Kodin toisella puolella, perheen kanssa lasten kanssa, on ilo löytää täysikokoinen Cedar-leikkikenttä, joka on sijoitettu puhtaalle valkoiselle rantahiekalle, jossa on keinut, liukumäki ja linnoitus. Meillä on myös 2 hengen riippumatto, koottu kahden suuren kookospalmujen väliin. Tämä on täydellinen paikka katsella, kuinka lapsesi nauttivat leikkikentästämme. Olen viettänyt monia laiskoja iltapäivää makaamassa siinä riippumatossa lukemassa kirjaa, tarkkaillut linjoilla kalastavia lintuja, tarkkaillemalla delfiinien ja Manateen risteilyä tai mikä parasta, nappastua!
Leikkikentän vieressä on teline, johon mahtuu kaksi kajakkia ja kaksi pystyssä olevaa melalautaa käytettäväksi vesistössämme. Tarjoamme tietysti myös pelastusliivit käyttöösi.