Koko loma-asunto
Casale Gorghi Tondi House E Vinyard
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Casale Gorghi Tondi House E Vinyard valokuvagalleria





Koko koti
8 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pyykinpesukone
- Grilli
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmastointi
- Keittiö
Tutustu alueeseen

C/da San Nicola Gorghi Tondi, Mazara del Vallo, TP, 91026
- San Vito a Mare9 min ajomatka
- ASD Reef Puzziteddu20 min ajomatka
- Tonnarella24 min ajomatka
- Trapani (TPS-Trapani–Birgi)69 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Huvila, 4 makuuhuonetta, poreamme kuvat

Huvila, 4 makuuhuonetta, poreamme
- 8 henkilöä
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Casale Gorghi Tondi House E Vinyard
Loma-asunto, jossa on ilmainen pysäköinti
Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu puutarha, grillejä ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Loma-asunnossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on taulutelevisio, kaapelikanavat sekä pyykinpesukone ja vedenkeitin.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)). Taulutelevisio, kaapelikanavat.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Cave di Cusa. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja taulutelevisio
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
- Sijaitsee 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta San Vito a Mare ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Arco Normanno (raunio)
- Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Puhutut kielet
Englanti, italia ja espanja
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Keittiö
- Astianpesukone
- Jääkaappi
- Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
- Vedenkeitin
Makuuhuoneet
- Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
- Hiustenkuivaaja
- Pyyhkeet saatavilla
- Suihku
Viihdetarjonta
- Taulutelevisio ja kaapelikanavat
Ulkotilat
- Grilli
- Puutarha
- Terassi
Pesulapalvelu
- Pyykinpesukone
Työtilat
- Työpöytä
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
- Lämmitys
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
- Maksu: EUR 74 per lemmikki per yöpyminen
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissiä
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse 48 tuntia ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan
Lemmikit
- Lemmikit: 74 EUR per lemmikki per yöpyminen Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 21.12.–9.1. välisenä aikana 1.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 10 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 10.1.–20.3. välisenä aikana 0.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 10 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 21.maaliskuu.–31.lokakuu. välisenä aikana 1.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 10 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Siivousmaksu: 90 EUR per majoitustila per yöpyminen
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Lemmikit: 74 EUR per lemmikki per yöpyminen
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestaan ennen saapumista.
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse 48 tuntia ennen saapumista. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT081012C2ZDNOZQ23
Lisämaininnat
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
- Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Casale Gorghi Tondi House E Vinyard Mazara del Vallo
Casale Gorghi Tondi House E Vinyard Private vacation home
Casale Gorghi Tondi House E Vinyard – arvostelut
Arvostelut
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua
2–Hirveä
0
Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole
Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.