Bondurant 95-15 on upea koti, joka lepää suoraan jalankulkijakylässä lähellä kaikkia nähtävyyksiä. Se sijaitsee rakennuksen toisessa kerroksessa, pääsee helposti hissillä.
3 makuuhuonetta, 2 kylpyhuonetta 2 tasossa. Mukavuutesi vuoksi makuuhuoneessa on oma kerros king-size-vuode, oma kylpyhuone ja parveke viehättävälle järvelle.
Pääkerroksessa on 2 makuuhuonetta, joissa queen-vuoteet ja kylpyhuone. Keittiö on erittäin hyvin varustettu keittämään kaikkia juhlia siinä. Ruokapöytä ja istumatilaa 8: lle, kuin meillä on ensimmäinen olohuone, jossa on takka ja parveke järvelle päin. meillä on toinen ranskalaisen oven erottama olohuone, jolla on myös puulämmitteinen takka ja parveke. tässä toisessa olohuoneessa on myös vuodesohva lapsille.
Mukavuudet ovat mahtavia! Valtava kylpytynnyri, lämmitetty autotalli, hissi, kävelymatkan päässä kaikesta, pääsy Westinin uima-altaalle, kuntosalille ja saunalle (noita on aivan kadun toisella puolella)