Hotellit Muşayb
Vertaa 4 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 90 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Muşayb: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Muşayb
Al Wesal Hotel
Marvelous 1-bedroom camping in Wahiba Sands with stunning views
Ibra Plaza Hotel
Tafadal
Kohteen Muşayb hotellit
Muşayb on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, tämä lähellä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 2 hotellia kohteessa Ibra
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Muşayb?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Muşayb, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Kesäkuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Muşayb, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Huhtikuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas syyskuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 26 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 42 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 36 °C päivisin ja 19 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 65 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 35 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 48 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 12 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 54 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Muşayb on 209 cm.
Muşayb: Hotellitiedot
Majoitukset | 4 |
---|---|
Halvin hinta | 90 € |
Korkein hinta | 90 € |
Suositut hotellit | Al Wesal Hotel, Marvelous 1-bedroom camping in Wahiba Sands with stunning views, Ibra Plaza Hotel, Tafadal |