Tämä huoneisto on kunnostettu kokonaan vuoden 2018 alussa ja on juuri listattu vuokramarkkinoilla.
Tämä huoneisto on BEAUTIFUL se sijaitsee 9. kerroksessa Caribbean Resortissa, suoraan Navarran rannalla.
Huoneisto on 3 makuuhuonetta, 2 täyttä kylpyammeet ja on runsaasti tilaa koko perheelle.
Huoneisto tarjoaa suuren avoimen konseptin keittiö, ruokailutila ja olohuone. Ruokailutila istuu 8 mukavasti ja lisäpaikkoja aamiaisbaarilla. Tämä keittiö on upouusi mukautetun kaapit, korkeampi ruostumattomasta teräksestä laitteet, graniitti työtasot ja kaikki kodin mukavuudet.
Olohuoneessa on valtava vuodesohva, jossa on yhteensopiva lepotuoli koko perheelle rentoutua pitkän päivän jälkeen rannalla. Ainoa huoneisto Caribbean Resortissa, jossa on sähköinen takka. Suuri taulu-tv sijaitsee takan yli.
Makuuhuoneessa on king-vuode ja oleskelualue, jossa on lattiasta kattoon ulottuvat ikkunat, joista on näköala lahdelle. Se on vaatehuone ja pääsy parvekkeelle. Master Bath on ylellisyyttä walk in shower, kaksinkertainen turhamaisuus graniitti työtasot.
Toisessa makuuhuoneessa on 2 queen-size-vuodetta, taulu-tv ja suuri vaatekaappi.
Kolmas makuuhuone on 2 queen-vuodetta ja taulu-tv. Suuri kaappi komeroineen.
Snowbirds tervetulleita! 2300 dollaria plus verot ja siivous.
Tule pysymään talvella ja pysykää lämpimänä! Jos lämpötila laskee, kytke sähköinen takka ja jätä tämä täysin remontoitu huoneisto.