Juokse suoraan Meksikonlahden smaragdinvihreisiin vesiin takaovesta!
Valkoinen hiekkaranta ympäröi tätä kaunista päätyyksikkökaupunkitaloa, jossa on 4 makuuhuonetta ja 3 kylpyhuonetta.
Pääkerros on avoin konsepti, joka elää Persianlahden näkymillä joka paikasta. Tarjoaa mukavat istuimet television tai Persianlahden katseluun, ruokailutila, jossa on 6 henkilöä, ja hyvin varustettu keittiö välipalaksi tai aterian valmistamiseksi, se on loistava tapaamispaikka ryhmällesi. Valtava Persianlahden etukansi on aivan hotellin ulkopuolella, täydellinen ruokailuun, grillaukseen, rentoutumiseen tai auringonottoon. Tässä kerroksessa on myös iso makuuhuone, jossa 2 queen-size-vuodetta ja täysi kylpyamme.
Yläkerrassa on suuri king-size-Persianlahden edessä oleva makuuhuone, jossa on suuri vierekkäinen kylpyamme, jossa on poreallas ja suihkukaappi. Avaa liukusäätimet omalle kannelle ja tervehdä päivää ensimmäisellä kupillasi tai lopeta päivä viimeisellä!
Ylimääräinen king-size-kallioperä on myös tässä kerroksessa ja jakaa suuren kylpyammeen isännän kanssa.
Kaikissa huoneissa on suuret taulutelevisiot.
Neljäs makuuhuone sijaitsee pohjakerroksessa ja on hieno yksityinen paeta. Kaksi futonja oleskelua varten, uusi vuodesohva, täysi kylpyamme, iso taulutelevisio ja liukuovet ulos yhdestä kolmesta Persianlahden etukannosta, tähän huoneeseen mahtuu 4 nukkumaan mukavasti.
Päivän jälkeen hiekkaa, huuhtele alakerran ulkosuihkun alla. Lajittele kuoret ja pidä tauko auringosta tällä varjostetulla maa-alueella.
Siellä on autotalli "tavaroidesi" säilyttämistä varten, parkkipaikka 4: lle suoraan kodin edessä ja täysikokoinen pyykki avuksesi.
Pieni koiranpentu on myös tervetullut mukaan!
Suoraan Pops Promise -kadun vieressä, jos ryhmäsi tarvitsee useita taloja.
Paratiisi ..... äärimmäinen kauneus, ilo, onnellisuus ja autuus ...... koe kaikki tämä ja enemmän Touch Of Paradise -pelissä!