Tervetuloa BRAND NEW kotiin. Tämä hiljattain rakennettu ja moderni 4 makuuhuoneen koti mahtuu 10 henkilöä ja siinä on oma oma uima-allas, joka on loistava rentoutumiseen Floridan auringonpaisteessa. Tämä Kissimmee FL: n Storey Lake Resortissa sijaitseva porteilla on kuntokeskus, splash-puisto, laiska joki, monenlainen tuomioistuin ja jopa järvenranta, jossa kajakki-vuokrat ovat asiakkaiden käytettävissä koko oleskelun ajan. Teemapuistot, kuten Universal ja Disney, ovat vain lyhyen 20 minuutin ajomatkan päässä. Avaruus
Tämä moderni ja tilava 4 makuuhuoneen rivitalo on täydellinen paikka luoda uusia muistoja perheen ja ystävien kanssa. Tämä kaunis koti mahtuu 10 henkilöä mukavasti. Olemme antaneet "kodin poissa kotoa" kaikille vieraille, jotta meillä olisi maaginen Orlando-kokemus.
Jokaisessa perheessä on neljä makuuhuonetta, joissa molemmissa on oma taulutelevisio, ja he voivat rentoutua päivän viettämisen jälkeen kuumassa Floridan auringossa. Tässä ylellisessä rivitalossa on 1 queen-size-makuuhuone alakerrassa, jossa on jaettu täysikokoinen kylpyhuone. Yläkerrassa on king-makuuhuone, jossa on oma kylpyhuone. Yläkerrassa on 2 muuta makuuhuonetta, joissa kaikissa on 2 täyttä vuodetta.
Suuri täysin varustettu keittiö, jossa on graniitti työtasot ja täysikokoiset ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet odottavat sinua. Nauti kodikkaista aterioista rakkaasi kanssa ilman, että sinun tarvitsee käydä läpi jokaisen miellyttävän ravintolan.
Väsynyt tungosta lomakohteista? Ei enää huoli! Kotimme on oma yksityinen splash allas odottaa sinua pulahtaa. Pitkien ostos- ja teemapuistojen jälkeen ei ole parempaa tapaa rentoutua ja rentoutua.
Vieraiden pääsy
Vieraattamme voit käyttää ja käyttää kaikkia Storey Lake Resortin palveluita. Storey Lake Resortissa on valtava yhteisön allasalue, joka on pois tästä maailmasta. Nauti päivästä tällä nykyaikaisella uima-altaalla, jossa on rakennettu laiska joki- ja splash-puisto. Jännitystä? Vuokrata kajakkeja ja sieppaa kaunis auringonlasku järven ja kauniin Floridan luontoon. Huolestunut lomasta ja rutiinista? Ei enää huoli! Storey Lake Resortissa on uskomaton kuntokeskus ja jopa urheilukenttä, joten voit pysyä aktiivisena.
Muita huomioitavia asioita
Storey Lake Resortissa on turvaportti. Ole hyvä ja tulosta "tervetuliaispaketti" tai puhelimeen, kun saavut. Turvallisuus tulostaa sinulle kupongin, jonka skannaat palataksesi takaisin lomakeskukseen.
Vuorovaikutus vieraiden kanssa
Tämä koti on itsestään sisäänkirjautunut. Ei ole "aulaa" tai ketään, joka toivottaa teidät tervetulleeksi. Saat ovelle ja hälytykselle henkilökohtaisen koodin. Asun alueen ympärillä ja olen aina käytettävissä. Voit soittaa tai soittaa minulle, jos sinulla on ongelmia. Meidän uima-allas voidaan lämmittää pyynnöstä 30 dollaria päivässä vähintään 3 päivää. Allaslämmitysmaksu voidaan kerätä Airbnbistä itse. Pyydä tätä ennen saapumistasi. Lämmitys kestää jopa 24-48 tuntia, joten en voi taata, että uima-allas lämmitetään, jos sitä ei pyydetä ennen saapumistasi.