Sweetwater Club on loma-asunto, jossa on erilaisia aktiviteetteja kaiken ikäisille. Asuntohuoneisto sijaitsee reitillä US192 ja muutaman minuutin päässä Disney Worldistä, Sea Worldistä ja Universal Studiosta.
Taloyhtiö on yksityisomistuksessa, hyvin varusteltu ja ylläpidetty. Siinä on kaikki kodin mukavuudet, paitsi että teemme siivouksen loman jälkeen. Osakehuoneistossa on täydellinen keittiö, ruokapöytä ja tuolit, kokolattiamatto ja keraaminen laattalattia ja olohuone, jossa queen-size-vuodesohva. Meillä on samanlaisia ylä- ja alakerroksen yksiköitä.
Lisätietoja ja valokuvia saat verkkosivustoltamme tai lähetä meille sähköpostia.
Mukavuudet: puhelin, ilmastointi- ja kattotuuletin, kaapeli-TV (4), videonauhuri, CD-soitin, DVD-soitin, täydellinen keittiö, jossa mikroaaltouuni, astianpesukone, jääkaappi / pakastin, täysikokoinen liesi, kattilat ja pannut, kahvinkeitin, leivänpaahdin, astiat , Vuodevaatteet, pyyhkeet, hiustenkuivaaja, pesukone ja kuivausrumpu, silitysrauta ja -lauta, pölynimuri ja ilmainen langaton internetyhteys yksikössä.
Klubitalo (paikan päällä): Klubipalveluihin kuuluu lämmitetty uima-allas, poreallas, kuntosali, pelihall, biljardipöytä, videokirjasto ja -kauppa, tietokone Internet ja WIFI kerhotalossa, välipalakauppa, grillausmahdollisuus (hiiligrillit), tennis Kenttä, hiekkalentopallokenttä, koripallo ja lasten leikkialue.
Lähistöllä ovat: huvipuistot, golf, kalastus, 24h-supermarketit, ostokset, ravintolat, elokuvateatterit, museot, nähtävyydet, uinti, veneily, purjehdus ja ratsastus. Muita nähtävyyksiä, kuten rantoja, Persianlahden ja Atlantin rannikot ovat tunnin ajomatkan kumpaankin suuntaan.