Hotelli, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen aamiainen ja joka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Sheep Creek Trail
Tämän hotellin palveluihin kuuluu kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa, takka aulassa ja pysäköinti matkailuautoille/busseille/kuorma-autoille. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmainen mannermainen aamiainen.
Quality Inn Pagosa Springs tarjoaa 79 ilmastoitua huonetta, joissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia mikroaaltouuni, kahvin-/teenkeitin ja minibaari. Huoneissa on osittain avoimet kylpyhuoneet. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä. Siivous on saatavilla päivittäin.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Quality Inn Pagosa Springs sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sheep Creek Trail. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti.
Ilmainen mannermainen aamiainen saatavilla päivittäin
Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat takka aulassa, kahvi-/teetarjoilu yleisissä tiloissa ja televisio yleisissä tiloissa
Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sheep Creek Trail ja 11 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta San Juan Historical Museum
Ilmainen aamiainen on saatavilla joka päivä. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Quality Inn Pagosa Springs tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös kahvi-/teetarjoilun yleisissä tiloissa, takan aulassa ja pysäköinnin matkailuautoille/busseille/kuorma-autoille. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Tämä hotelli sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Asiakkaille tarjoillaan ilmainen mannermainen aamiainen joka päivä klo 7.00–10.00.
Puhutut kielet
Englanti ja espanja
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Paikan päällä pysäköinti matkailuautoille, busseille ja rekoille
Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia
Ruoka ja juoma
Ilmainen mannermainen aamiainen saatavilla päivittäin klo 7.00–10.00
Kahvi- ja teetarjoilu yleisissä tiloissa
Tekemistä
Televisio yleisissä tiloissa
Perheystävällinen
Mikroaaltouuni huoneessa
Mukavuudet
Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto
Asiakaspalvelut
Siivouspalvelu (päivittäin)
Esteettömyys
Ei hissiä
Huoneen palvelut/mukavuudet
Makuuhuone
Lakanat saatavilla
Pimennysverhot
Kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Osittain avoin kylpyhuone
Pyyhkeet saatavilla
Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä
Viihdetarjonta
Televisio ja premium-kanavat
Ruoka ja juoma
Kahvin-/teenkeitin
Mikroaaltouuni
Minibaari
Muuta
Ilmastointi
Silitysrauta/-lauta
Yhdistettäviä huoneita saatavilla
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 6.30–23.00
Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Jos saavut myöhään, ota hotelliin yhteyttä etukäteen ja sovi sisäänkirjautumisesta.
Sisäänpääsy
Vastaanotto avoinna rajoitetusti
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 18 vuotta vanhat lapset yöpyvät ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Takuumaksu vaurioiden varalle: 100 USD per yöpyminen
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä luottokortti mahdollisten lisämaksujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Spring Breakin aikana majoituspaikka on tarkoitettu vain vähintään 21 vuoden ikäisille asiakkaille
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Käteisettömiä maksutapoja on saatavilla
Majoituspaikka vahvistaa, että se noudattaa seuraavan tahon suosituksissa annettuja puhtaanapito- ja desifiointimenetelmiä: Commitment to Clean (Choice).
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 6.30–23.00. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Lisämaininnat
Korkeintaan 18 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
Yhdistettäviä/vierekkäisiä huoneita on saatavilla (saatavuuden mukaan), ja niitä voi pyytää ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon.
Asiakkaat voivat kokea läheiseltä työmaalta kantautuvaa meluhäiriötä.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Oak Ridge Lodge Pagosa Springs
Oak Ridge Pagosa Springs
Quality Inn Pagosa Springs
Quality Pagosa Springs
Quality Inn
Quality Inn Pagosa Springs Hotel
Quality Inn Pagosa Springs Pagosa Springs
Quality Inn Pagosa Springs Hotel Pagosa Springs
Quality Inn Pagosa Springs – arvostelut
Arvostelut
6,2
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 160 kautta 990 arvostelua
10–Loistava
160
Arvosana 8 - Hyvä. 255 kautta 990 arvostelua
8–Hyvä
255
Arvosana 6 - OK. 246 kautta 990 arvostelua
6–OK
246
Arvosana 4 - Huono. 182 kautta 990 arvostelua
4–Huono
182
Arvosana 2 - Hirveä. 147 kautta 990 arvostelua
2–Hirveä
147
6,8/10
Siisteys
7,4/10
Henkilökunta ja palvelu
5,4/10
Palvelut/mukavuudet
5,4/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
5,4/10
Ympäristöystävällisyys
Arvostelut
2/10 Hirveä
Kathie
Matkusti kumppanin kanssa
14.12.2024
Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
We paid $175 to stay in the worst hotel we've ever stayed in. From the person that checked us in to the bed, toilet and cleanliness of bathroom, it was disgusting. If we didn't want a hot shower so desperately, we would've left immediately.
Kathie
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2024
2/10 Hirveä
juan
10.12.2024
Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
juan
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2024
6/10 OK
Marty, spicewood
9.12.2024
Marty
Yöpyi 4 yötä marraskuussa 2024
4/10 Huono
kateryna
8.12.2024
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
kateryna
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2024
6/10 OK
Tarkistettu asiakas
Matkusti perheen kanssa
3.12.2024
Hyvää: Huoneen mukavuus
Huonoa: Majoituspaikan kunto ja tilat
Last time we stay there
The older building needs to be torn down. It is really old and it shows. We almost left and forfeited our money. The b-fast was either cold cereal, pop tarts, or waffles. I don't know what happened from a decade ago. They used to make omelette for you. Oh, I wanted to make a cup of coffee in my room, but the tray that holds the coffee was missing. Sigh!
Tarkistettu asiakas
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2024
6/10 OK
Monica
Matkusti ryhmän kanssa
2.12.2024
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Monica
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024
10/10 Loistava
Nathalie
2.12.2024
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Nathalie
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2024
10/10 Loistava
Robert
17.11.2024
Nice and friendly
Robert
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2024
2/10 Hirveä
james
11.11.2024
james
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
4/10 Huono
Alicia
9.11.2024
Huonoa: Henkilökunta ja palvelu
Alicia
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2024
6/10 OK
Jennifer
Matkusti ryhmän kanssa
6.11.2024
Huonoa: Palvelut/mukavuudet
Doing construction on the separate building, so there wasn’t a side walk into the place and they had building materials all over the place! The lady that checked us in was amazing and fun! The rest of the staff seemed nervous or inconvenienced.
Jennifer
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024
6/10 OK
Jess
2.11.2024
Jess
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
4/10 Huono
Melanie
1.11.2024
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
The property needs a big face lift. Run down buildings, marginal room quality.
Melanie
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
2/10 Hirveä
Tyron
30.10.2024
Huonoa: Siisteys
Tyron
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2024
10/10 Loistava
Cheryl
Matkusti kumppanin kanssa
30.10.2024
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
We were on a road trip through Arizona, New Mexico and Colorado. We were excited to soak in the Hot Springs, which was right across the street from the Quality Inn. We asked for a ground floor room (getting older and not wanting to lug our stuff up the stairs). They were very accommodating. The room was newly remodeled, shower and mirror was high tech and so quiet. Breakfast was included - nothing too fancy but satisfying.
Cheryl
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
4/10 Huono
Kacey, Fort Lupton
Matkusti kumppanin kanssa
29.10.2024
Huonoa: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The restaurant or bar inside hotel wasnt open. The indoor pool wasnt open. Hotel lobby was dirty and dusty.
Kacey
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
4/10 Huono
daimon
27.10.2024
Huonoa: Siisteys, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
The staff was amazing and very helpful, but the hotel was under construction rooms are outdated, Internet inaccessible And breakfast Was absolutely the worst.
daimon
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024
10/10 Loistava
JAMES
25.10.2024
JAMES
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2024
10/10 Loistava
MARY ANN
Matkusti perheen kanssa
25.10.2024
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
I like how it so close to the Spring Resort with a good value of your money.
MARY ANN
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
8/10 Hyvä
Joshua
20.10.2024
Nice converted restaurant area as the breakfast space. Fresh coffee and lots of it. Property is pending a lot of upgrades but we didn't mind for the price. Wish there was an elevator
Joshua
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
10/10 Loistava
Daniel
20.10.2024
Hyvää: Siisteys ja palvelut/mukavuudet
Daniel
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
6/10 OK
Sue
Matkusti perheen kanssa
20.10.2024
Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The staff was accommodating but the facility needs some major updating. The toilets are so low they looked like they were designed for children.
Sue
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
6/10 OK
Thomas
Matkusti perheen kanssa
17.10.2024
Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Poor condition. Needs a remodel. Did not feel welcome at check in.
Thomas
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
8/10 Hyvä
Rick
16.10.2024
Hyvää: Siisteys
Room was excellent. Outside look sketchy and deteriorating. Overall happy
Rick
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024
4/10 Huono
Dubravka
Matkusti kumppanin kanssa
16.10.2024
Huonoa: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The hotel looks like a construction site. Whole floor is closed for renovations. Options for breakfast limited. Saw a large cockroach in the hallway. Clearly they're renovating, but nowhere near done.