Hotellit Pantoja

Vertaa 440 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 47 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Pantoja: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Pantoja

Don't see what you're looking for?
See all available properties in Pantoja
View all properties
Lowest nightly price found within the past 24 hours based on a 1 night stay for 2 adults. Prices and availability subject to change. Additional terms may apply.

Kohteeseen Pantoja tutustuminen

Pantoja tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Pantoja ja sen lähellä kuuluu:

  • Parque Warner Madrid
  • Plaza de España
  • Balneario Thermas de Griñon
  • Palacio Real de Aranjuez
  • San Servandon linna
  • Calle de Manuel Cobo Calleja -katu
  • Alcantaran silta

Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Pantoja, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Adolfo Suárezin Madrid-Barajasin kansainvälinen lentoasema (MAD). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Pantoja?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Pantoja, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Pantoja, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Lokakuu ja huhtikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 16 °C ja öisin 3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 119 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 104 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 34 °C ja öisin 17 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 53 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 22 °C ja 4 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 166 mm.
  • Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Pantoja on 441 cm.

Pantoja: Hotellitiedot

Majoitukset
440
Halvin hinta
47 €
Korkein hinta
122 €
Suositut hotellit
Ramada by Wyndham Madrid Getafe, Holiday Inn Express Madrid-Leganes by IHG, Hotel Menoir Dorsett, Hotel Avenida de España, Ibis Budget Madrid Getafe, Parador de Toledo, ibis Madrid Fuenlabrada, Hacienda Del Cardenal, B&B Hotel Madrid Getafe , Eugenia de Montijo, Autograph Collection, Hotel Sercotel Alfonso VI, Hotel Santa Isabel, Hotel & Spa Las Artes, Áurea Toledo, Hotel Los Olivos

Viimeksi varatut hotellit Pantoja
ebookers verified reviews