SIJAINTI, SIJAINTI, SIJAINTI - SAimme sen !!!
Sundance-tiedustelut: Oleskelu yli 7 päivää - ota yhteyttä omistajaan alennushintojen saamiseksi!
VUODEN 2019 PÄIVITYKSET: Olen erittäin innoissani siitä, että MASTERkylpyhuoneemme uusittiin kokonaan lokakuussa 2019. Upouusi kaikki ja upea iso, kävele suihkussa nyt! UUSI LENNOX-UUNI- JA ilmastointijärjestelmä !! Ole viihtyisä tai viileä loman aikana. :) Makuuhuone sai myös uudelleen raikkaan ... uutta taustakuvaa, uutta valaistusta ja uusia lisävarusteita. Uusi Smart TV & kaiutinpalkki lisättiin loistavaan huoneeseen + uudet tyynyt lisättiin myös kaikkiin makuuhuoneisiin. Ja internet- / kaapelitoimittajamme juoksi uuden kaapelin ulkopuolelle, joten wifi-nopeuksemme on todella parantunut. Kaikki matot ja verhoilut puhdistettiin myös 10/19. Olemme valmiita kaudelle! :)
Vieraamme viime helmikuussa huomautti eräistä alueista, joita voisimme parantaa, ja kuuntelimme! Vaikka hänen kommenttinsa liian suuresta lumesta takapihalla ei ole asia, jota voimme hallita ... hänen kommenttinsa työtä tarvitsevasta kylpyhuoneesta on asia, jota otimme vakavasti. Tiedämme, että rakastat tekemiämme muutoksia !!!
2018: Uusi propaani 42 "-grilli ja kaikki tarvitsemasi välineet täydellisen illallisen grillaamiseksi. Yksityinen palo kuoppa *
Syyskuu 2017: Kaikki uudet olohuonekalusteet. MUUTOKSEN MYÖNTÄMÄT KAIKKI DUVET-SATTOKOHJEITA JOSKIN VIESTIN JÄLKEEN, JOS VOIT VAKAA YÖN NUOKA.
Olemme vanhassakaupungissa, yhden korttelin päässä Park City Mountain Resortista. Kävelemme hisseille hiihtäämme. Tai voit kävellä 50 askelta bussipysäkille ja hypätä ilmaisella bussilla Deer Valleyyn tai Canyonsin hiihtokeskuksiin. Bussi vie myös 5 minuuttia. Main Streetiin ruokailua ja ostosmahdollisuuksia varten. Ruokakauppa on myös 5 minuutin matka. bussimatka, joten keittiön varaaminen ja syöminen on helppoa. Kaupunkimme tuntuu enemmän yksityiseltä yhden perheen kodilta; kaikilla mukavuuksilla, joita etsit. Sinulla on oma takapiha, jossa voit nauttia porealtaasta hiihtopäivän jälkeen. Tai rentoudu parvekkeella olohuoneen ulkopuolella ja nauti näkymistä ja kaasugrillistämme. Kirjaston vieressä on pieni puisto (myös lyhyt, puoli korttelin kävelymatka) ja löydät pieniä kukkuloita, jotka ovat täydellisiä lapsille kelkkailua varten. Pidämme kelkkaa / kiekkoa autotallissamme.
Yläkerrassa on iso OPEN-pohjapiirros; keittiö, ruokailutila ja oleskelutilat muodostavat suuren huoneen. Ruokapöydässä on 8 paikkaa ja tiskillä on 3 baarituolia, joihin mahtuu 11 henkilöä. Toimii hyvin suurille ryhmille, koska voit olla kaikki yhdessä. Kaksi makuuhuonetta ovat alakerrassa tunkilla ja jill-kylpyhuoneella; suuri lapsille. Olohuoneessa on iso näyttö, jossa on Chromecast kannettavan tietokoneen suoratoistoa varten (myös DVD-soitin), ja Smart TV Smart makuuhuoneessa. Kolmas älykäs TV on alakerran makuuhuoneessa queen-size-vuoteella.
Meillä on myös omaisuudenhoitopalvelu Park Cityssä, joten jos tarvitset apua kodin suhteen, paikan päällä on joku, joka auttaa sinua 24 tuntia vuorokaudessa.
* Palokaivo on saatavissa sää salliessa. Emme pysty tarjoamaan puhdasta patio-palvelua, mutta toimitamme lapion, jos haluat puhdistaa vähän lunta ja nauttia palokuopasta lumisina päivinä.
Kotimme on lämmin ja mukava, hyvin kalustettu. Keittiö on täysin varustettu melkein jokaisella tarvitsemallasi laitteella. Tiedämme, että tunnet olosi kotoisaksi! Tämä on savuton koti.
Avainsanat: vapaasti seisova duplex, 2 neljän makuuhuoneen koteja