Varaa kylpylähotelli kohteesta Pasila
Pasila: Kylpylähotellit − tarkista saatavuus
Tänä iltana
Tarkista kohteen Pasila hinnat täksi illaksi eli 14. maalisk. - 15. maalisk.Huomisiltana
Tarkista kohteen Pasila hinnat huomisillaksi eli 15. maalisk. - 16. maalisk.Suosituimmat Kylpylähotellit Pasila

Holiday Inn Helsinki - Expo by IHG
Messuaukio 1, Helsinki
Hinta on 116 € per yö
116 €
sisältää verot ja maksut
21.3.–22.3.
Holiday Inn Helsinki - Expo by IHG on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja Mall of Tripla on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Lemmikkiystävällinen
Ilmainen Wi-Fi

Scandic Pasila
Maistraatinportti 3, Helsinki
Hinta on 110 € per yö
110 €
sisältää verot ja maksut
14.4.–15.4.
Scandic Pasila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Mall of Tripla. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ravintola. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Aamiainen sisältyy hintaan
Lemmikkiystävällinen
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Pasila
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Pasila: Hotellitiedot
Majoitukset | 750 |
---|---|
Halvin hinta | 110 € |
Korkein hinta | 116 € |
Suositut hotellit | Holiday Inn Helsinki - Expo by IHG, Scandic Pasila |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Pasilaebookersn tarkistamat arvostelut

Marski by Scandic
5/5 Loistava
Hotelli marski
"Meillä oli erittäin mukavaa ja huoneet olivat juuri sopivan kokoisia. Olisin kuitenkin toivonut huonetta, jossa olisi ollut kulmaikkuna sängyn edessä. Mutta kiitos vierailusta ja palvelusta! "
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Marski by Scandic
Julkaistu 5 päivää sitten