Yksityinen majoittaja
Eco Hotel El Refugio vuoristossa, mutta lähellä sea.- Makuuhuone 5
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Eco Hotel El Refugio vuoristossa, mutta lähellä sea.- Makuuhuone 5 valokuvagalleria





Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
PLUMA HIDALGO, OAX
- Place, Tangolundan ranta
- Place, Santa Cruzin ranta
- Place, Copalita-joki17 min ajomatka
- Airport, Bahías de Huatulcon kansainvälinen lentoasema (HUX), Huatulco, Oaxaca
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Eco Hotel El Refugio, vuoristossa, mutta lähellä merta. - HUONE 3
Eco Hotel El Refugio, vuoristossa, mutta lähellä merta. - HUONE 3
- Keittiö
Hinta on 467 €
sisältää verot ja maksut
26.12.–27.12.
Tietoja majoituspaikasta
Eco Hotel El Refugio vuoristossa, mutta lähellä sea.- Makuuhuone 5
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Huoneen palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








