Lisää kuvia tulossa pian! Ole ensimmäisten joukossa yöpymässä tässä aivan uudessa kodissa kauniissa portaattisessa Ovation-yhteisössä. Herää upealle esteettömälle auringonnousun näkymälle St. Joe Bay omalta parvekkeeltasi. Nauti yhteisön palveluista; Sekä ranta- että lahdenpuoleinen uima-allas, poreallas, tenniskentät, kuntokeskus, 2 yhteisön laituria lahden yli ja pääsy rannalle. Tässä kodissa on kaikki! Lemmikkiystävällinen.
Bay Tripper on 2600 neliömetriä. jalkaa oleva koti on parhaillaan rakenteilla, mutta se on valmis rantalomaasi Memorial Day -viikonloppuna mennessä. 4 makuuhuonetta, 3. 5 kylpyhuonetta, joissa nukkuu 10. Se on noin 1300 minuutin kävelymatkan päässä rannalta ja helpon pääsyn 8 meripeninkulman Logger Head -kävely- / pyöräilyreitille aivan oven ulkopuolella.
Tällä kodilla on käänteinen pohjaratkaisu, jonka pääasiallinen asuintila on ylimmässä kerroksessa (katolla 13 jalkaa), joka hyödyntää näkymää. Sekä elintasossa että makuuhuoneessa on iso kansi, josta on kauniit näkymät lahdelle, ja se tarjoaa yli 1000 neliömetriä ulkotilojen elintilaa.
Sängytiedot: Vuodepaikkoja 10
Makuuhuone 1: King
Makuuhuone 2: King
Makuuhuone 3: Queen
Makuuhuone 4: Kerrossängyt (4 yhden hengen)
Yksityiskohdat:
Maantaso
Ulkosuihku kuumalla ja kylmällä vedellä
Autotallivarasto rantatarvikkeille ja leluille
Sisäänrakennettu kuutio etuoven sisäpuolella
King-makuuhuone 43 tuuman Smart TV: llä, oma kylpyhuone; vapaasti seisova amme ja erillinen suihku ja ranskalaiset ovet, jotka johtavat kanteen.
Queen-vierashuone, jossa 43 tuumaa Smart TV, jaettu kylpyhuone
Vierashuone, 2 erillistä kerrossänkyä (4 kaksoset), joissa jokaisessa on erillinen valo / USB / pistorasia ja jaettu kylpyhuone
Toinen kerros
King Master -makuuhuone, jossa on 43 tuuman älytelevisio, oma kylpyhuone
Suuri, avoin olohuone, ranskalaiset ovet johtavat kannen ympärille, 65 ”Smart TV, runsaasti mukavia istuimia
Bluetooth-äänijärjestelmä
Erillinen ruokailutila ranskalaisilla ovilla, jotka johtavat kannen ympäröimiseen ruokailutila ulkona
Suuri kokin keittiö, täysin varusteltu, 5 polttimen kaasuliesi, viini- / juomajääkaappi iso ranskalainen ovityyppinen jääkaappi, erillinen jääpalakone ja iso ruokakomero
Grillauskansi heti keittiöstä kaasugrilla (propaani)
Suuri niemimaa, jossa on paljon baaripaikkoja
Puoli kylpy vieraille
Pesutupa, jossa amme
Muut:
Pack-n-play pyynnöstä.
Syöttötuoli pyynnöstä.
Hiustenkuivaaja jokaisessa kylpyhuoneessa.
1 kylpypyyhe per henkilö (perustuu korkeintaan käyttöasteen plus 1 ylimääräinen)
1 rantapyyhe henkilöä kohti (korkeimman käyttöasteen perusteella)
Valituissa kohteissa tarjoamme 250 dollarin hyvityksen rantavälineille vuokrahinnan mukana.
Golfkärry on vuokrattavissa.
Tarvikkeet:
Pieni pullo shampooa / hoitoainetta
Täytä pyyhkeet
Kahvisuodattimet (1 paketti)
Astianpesukoneen palot
Pyykinpesuaine (6 lastaa)
Kuivaussivut (1 pakkaus 10)
Roskapussit (5)
Pakkaus kahvia (1 potti)
Vessapaperi (2 rullia kylpyä kohti)
Paperipyyhkeet (1)