Kolmannen luksusluokan hotelli "The Green", joka on edullinen 148th Open-tapahtumassa Royal Portrush -hotellissa, on kustannustehokas vaihtoehto hotellimajoitukselle. Hotelli nukkuu jopa 11 vierasta 5 makuuhuoneessa - 8 erillistä vuodetta (1 king, 1 parivuode, 2 kaksoset ja 1 kolminkertainen (yhden ja kahden hengen). Pääkylpyhuone, kylpyhuone, 2 muuta WC: tä. Hotelli sijaitsee luonnonkauniilla Antrimin pohjoisrannikolla lyhyen kävelymatkan päässä Portrushin kaupungin keskustasta ja satamasta / Ramoresta. Royal Portrush G. C. ja joukko matkailukohteita ovat kynnyksellä.
Vetoaa perheisiin, golfariin, surffaajiin ja ystäväryhmiin, The Green tarjoaa ihanteellisen paikan isännöidäksesi lomaasi Atlantin rannikolla. Ison syntymäpäivän tai muun perhetapahtuman tulossa - vie kaikki pois juhlimaan tyylikkäästi!
Green on kolmas ylellinen omaisuus Luxury Portrush Holiday Homes -hotellilta. Täysin kunnostettu ja lanseerattu syyskuussa 2019, se sai inspiraationsa erittäin menestyneestä 148. Open-tapahtumasta Royal Portrushissa. Golf-teemalla 'The Green' on kankaat ja kuvat 148. avoimesta ja paikallisista Pohjois-Irlannin nähtävyyksistä ja kohtauksista. Siinä on 8 erillistä vuodetta. Täydellinen 2 - 'neljä palloa' varten. Jokainen makuuhuone on nimetty tyylikkään paikallisen golfaajan mukaan, mukaan lukien Shane Lowry - 148. avoimen voittajan .. Kiinteistöltä on myös näköala kehityksen suurelle viheralueelle - sopii erinomaisesti liikunta- ja kävelykoiriin, joista on upeat näkymät vihreään ensimmäisen kerroksen olohuoneesta. Siellä on aurinkoinen, täysin suljettu patio, jossa on grilli ja istuimet ruokailla ulkona ja rentoutua.
Kysy rohkeasti minulta kaikkia kysymyksiä - ensisijainen prioriteettini on erinomaisen lomakokemuksen tarjoaminen. Tutustu erinomaisiin arvosteluihimme muihin ominaisuuksiin - The Grange (vuodepaikkoja 12 6 makuuhuoneessa) ja The Grove (vuodepaikkoja 14 6 makuuhuoneessa).
Tämä punatiilinen 3-kerroksinen lomakoti ulottuu 2000 neliöjalkaan ja näyttää kuvia ja kankaita 148. avoimesta ja paikallisesta Pohjois-Irlannin nähtävyyksestä ja kohtauksesta. Kiinteistö on kunnostettu laajasti kaikilla uusilla huonekaluilla, pehmeillä huonekaluilla, sisustuksella ja kodinkoneilla.
Norsut ovat koristeellinen teema kiinteistössä, onnea, omaisuutta ja suojaa kuvaava symboli. Jokaisella hyvin varustetulla makuuhuoneella on oma teema ja laadukkaita vuodevaatteita ja pyyhkeitä. Jokainen makuuhuone on nimetty paikallisen golfaajan mukaan.
Keittiö
Täysin varustettu ja varustettu iso ruokailutila, seinälle asennettava 49 tuuman älytelevisio. runsaasti astiat, ruokailuvälineet ja keittiövälineet. Liesi, liesi, astianpesukone ja integroitu jääkaappi.
Integroitu autotalli hyödyllisyysalueella, johon kuuluu pesukone, kuivausrumpu ja pesulinja.
Suuri kiinteä autotalli. Erinomainen golfmailojen, polkupyörien, mopojen, skootterien, matkalaukkujen jne. Varastointiin.
Olohuone
Upea ensimmäisen kerroksen olohuone, jossa on Juliet-parveke, näkymä vihreälle. Runsas brokaattiverhot ja tyynyt upea harmaa nahka istuimet. 2 - 3 ja 1 - 4 paikkainen. Mukana on seinälle asennettu 55 tuuman HD -televisio
Makuuhuone 1 - 'McIlroy'
Harmaa kangas king reki sänky. Punaisella ja harmaalla varustetut vuodevaatteet
Älytelevisio. Tall Ships Belfastin esittelykangas vuonna 2015. Mukana kylpyhuone suihkulla, jossa harmaat seinälaatat
Makuuhuone 2 - 'Clarke'
Viininpunaisella ja harmaalla sävyllä. Varastointi, yöpöydät ja ympäristön valaistus. Seinälle HD-älykäs televisio. Ominaisuus kankaalle "Belfast nighlife".
Makuuhuone 3 - 'Harrington'
Sävyissä vaaleanruskea, hopea ja harmaa, näkymät vihreään. Parivuode ja yhden valkoiset kehystetyt sängyt. Seinälle HD-älykäs televisio. Feature kangas Peartree Hill, Belfast.
Makuuhuone 3 - 'McDowell'
Kahden hengen huone - musta, harmaa ja keltainen. Sängyn hyllyt ja vaatekaappi. Seinälle HD-älykäs televisio. Esittelyssä Belfastin ikonisten nosturien kankaat Harland & Wolffissa
Makuuhuone 5 - 'Lowry'
Silmiinpistävä violetti ja lila huone, jossa kankaat kuvaavat Scrabo-tornia ja Cultra Haltia. 2 sänkyä, jotka voidaan yhdistää superking-vuodeksi pyynnöstä. Runsaasti laatikko- ja vaatekaappitilaa. HD-älykäs televisio.
Pääkylpyhuone - kylpyammeella, suihkukaappilla, pesuallas ja wc harmaalla laatoituksella. Ylpeää 600gsm korkealaatuista tummanharmaata pyyhettä. Yksi kylpypyyhe ja 1 käsipyyhe per vieras.
Kiinteistö nukkuu 11 vierasta 8 erillisellä vuoteella. Täydellinen 2 'neljään palloon'!