Matkusta mukulakivikatuja pitkin kauniin Villa Roca Loron takorautaporteille, jotka sijaitsevat Puerto Vallartan yksinomaisella etelävyöhykkeellä! Tämä upea aidatulla huvila on rakennettu Sierra Madresin vuorenrinteelle ja sisältää kolme erillistä sviittiä, jotka ovat kukin yli 1000 neliömetriä. Jokaisessa sviitissä on king-size-vuode, oleskelutila ja täysi kylpyamme, joista kaikilta on näkymät Tyynellemerelle, Banderas-lahdelle ja Los Arcoselle, kuuluisalle luonnonkivimuodostelmalle. Kaikki tämä on viiden minuutin päässä Mismaloyan rannalta.
Erottuva siirtomaa-meksikolainen huvilamme on päivitetty runsaasti ylellisellä loma-asunnolla odotettavissa olevilla moderneilla mukavuuksilla. Koko kiinteistö sisä- ja ulkopuolella on kokonaan päivitetty, mukaan lukien: taulu-HDTV-televisiot, joissa on surround-äänijärjestelmät, DVD-soittimet ja iPod-telakat, kalusteet, kodinkoneet, liinavaatteet ja pyyhkeet, ilmastointi ja king-vuoteet. Huvilassa on oma hiljattain remontoitu uima-allas ja erillinen äärettömän reunan poreallas. Olemme jopa palauttaneet kiinteistön alkuperäisen vesijohdon visuaalisen estetiikan huolellisesti, vaikka se ei enää olekaan toiminnassa.
Ana ja Miguel ovat palveluksessasi päivittäisillä makuuhuoneiden, kylpyhuoneiden ja uima-altaan puhdistuksella ja kunnossapidolla, pyyhkeillä ja liinavaatteilla sekä kahdella herkullisella aterialla ja alkuruoalla päivittäin (ei sisälly päivittäishintaan), mukaan lukien aitoja meksikolaisia suosikkejasi, upeasti ja asiantuntevasti valmistettuja . Huomaa, että he eivät toimi sunnuntaisin. Taksipalvelu on heti saatavana pyynnöstäsi.
Kävele kuuluisaa Puerto Vallarta Maleconia tai jalkakäytävää pitkin valtamerta, hiekanveistäjien, muusikoiden ja katutaiteilijoiden kanssa, tai käy Intian Huicholin helmiä ja lasia puhaltavissa putiikkeissa, lukuisissa taide- ja korugallerioissa sekä lukemattomissa muissa erinomaisissa ruokailuissa , tanssi- ja vähittäiskaupat.
Sisältyykö ihanteelliseen lomaasi kaikki aktiviteetit, jotka mahtuu jokaiseen aurinkoiseen päivään, tai yksinkertaisesti nauttimalla Meksikon trooppisesta auringonpaisteesta oman huvilan yksityisyydessä tai jotain väliin, ihanteellinen lomapaikkanne on paratiisi, Roca Loro- tyyli, pariskunnille ja perheille!
Avainsanat: Aidatulla huvilalla