Koko huoneisto

Adagio B102, perheen ystävällinen lahden edessä allas, neljä makuuhuonetta ja kerrossänky

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Adagio B102, perheen ystävällinen lahden edessä allas, neljä makuuhuonetta ja kerrossänky valokuvagalleria

Lämmitetty uima-allas
Älytelevisio, takka, DVD-soitin, kirjoja
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Rannalla
Ulkoruokailutilat

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

4 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta10 henkilöä204 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Poreallas
  • Pyykinpesukone
  • Uima-allas
  • Kuntosali
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Map
Santa Rosa Beach, FL
  • Blue Mountain Beach
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Santa Rosa Beach
    ‪5 min ajomatka‬
  • Grayton Beach State Park
    ‪7 min ajomatka‬
  • Fort Walton Beach, FL (VPS-Northwest Florida Regional)
    ‪52 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Adagio B102, perheen ystävällinen lahden edessä allas, neljä makuuhuonetta ja kerrossänky

Adagio B102 uudella vuokrausjohtamisella 1.12.2017 alkaen. Koe ero ystävän rannalla ...
Varmista, että olet yksi YFAB: n suosituimmista pohjakerroksen huoneistoista, Adagio B102 on juuri päivitetty, jotta se olisi perheesi täydellinen rantaloma.
Neljän makuuhuoneen huoneisto on suunniteltu perheesi mukavuuteen ja 100% puuvillalevyihin neljässä makuuhuoneessa ja kerrossängyssä:
Kuningas makuuhuoneessa, oma kylpyhuone - uusi patja vuonna 2017
Kuningas toisessa makuuhuoneessa, oma kylpyhuone - uusi patja vuonna 2017
Kaksi queen-vuodetta kolmannessa makuuhuoneessa - uudet patjat vuonna 2017
Kaksi queen-vuodetta neljännessä makuuhuoneessa, vieressä oleva kylpyhuone - uudet patjat vuonna 2017
Bonus kerrossänky pienille!
Viiden tähden puhtaus, jonka olet odottanut ystävältäsi rannalla sekä concierge-palvelu kaikille perheesi erityistarpeille, kuten pakkaus ja leikki, syöttötuoli ja täysin varustettu keittiö. Tarkista Google tästä päivitetystä huoneistosta - uusi ystävällesi rannalla, mutta ei uusi monille Adagion vieraille. Tule tutustumaan päivityksiin ja etsi, miksi YFAB nauttii kaikista viiden tähden arvosteluista, kuten tämä on äskettäin jätetty sivuillemme:
"Pysyimme hiljattain Adagio B102: ssa ja meillä oli upea kokemus. Tämä laite sijaitsee erinomaisella paikalla upeat merinäkymät sekä pääsyn uima-altaalle ja rannalle. Olimme enemmän kuin tyytyväisiä ulkoasuun ... "

Adagio B102: n patio istuu lahden edessä sijaitsevan uima-altaan edessä (lämmitetään viileämminä kuukausina). Rentoudu mukavilla tuoleilla, joissa on ottomaanit, tai nauti aamukahvia, kun lapset leikkivät uima-altaassa. Hiljainen tunti klo 10–8 AM voit levätä mukavasti 100% puuvillalevyissä ja tämän neljän makuuhuoneen uusissa tyynyissä sekä kerrossängyn lahden edessä.
Keittiö on hyvin varusteltu kaikkeen, jossa on potin potti katkarapu pottiin. Kaikissa YFAB-huoneistoissamme on Keurig-kahvinkeitin sekä tavalliset kahvipannut. Löydät tehosekoitin, kattilat, pannut, mikroaaltouuni, iso j��äkaappi / vapaa ja viininjäähdytin. Aivan oven ulkopuolella on yksi Adagion neljästä paikan päällä sijaitsevasta kaasugrillistä - ja tarjoamme sinulle grillaustyökaluja.
UUSI itsenäinen jääpalakone täyttää jäähdyttimet.
Suuressa ruokailutilassa on puinen pöytä, jossa on tuolit ja penkki, jotta koko perhe voi nauttia aterioista. Graniitti työtasolla ovat baarituolit ylimääräisiä istuimia varten. Ystäväsi rannalla tarjoaa myös syöttötuolin, jossa on suojatuoli tuoleille. Haluamme, että perheesi täyttää kotona uusimman uima-altaan edessä.
Tarjoamme myös paketteja ja näytelmiä ja (pientä maksua vastaan) voi toimittaa pinnasängyn käyttöösi. Mielestämme se sopii hyvin makuuhuoneen suuressa vaatehuoneessa. Se on oma pieni lastentarha vauvalle!
Adagiossa on suuri sokeri-valkoinen hiekkaranta vain muutaman askeleen päässä B102-patiosta. Rantatuolin palvelu on saatavilla lisämaksusta.
Jäähdyttävinä kuukausina lämmitetyn lahden edessä olevan uima-altaan lisäksi on toinen 8 000 neliön jalkainen uima-allas, jota ympäröivät leposohvat, pöydät sateenvarjoineen ja palmujen varjossa. Suihkulähde ja vesiputoukset, jotka yhdistävät tämän kolmitasoisen uima-altaan, tekevät suuren perheen hauskaa.
Oleskelunne sisältää kaksi pysäköintialuetta (yksi maanalainen pysäköintihalli ja yksi ulkona olevissa pysäköintialueissa). Teltat ja katokset eivät ole sallittuja rannalla HOA-sääntöjä noudattaen. Asiakkaat eivät saa tuoda lemmikkieläimiä HOA-määräyksiä kohti.
30A-alue tunnetaan pyöräilyreitteistään, ja tarjoamme kaksi polkupyörää vierailustasi (maaliskuu-lokakuu). Kutsumme sinut myös lataamaan ilmaisen sovelluksen YFAB, joka tarjoaa avainkoodin lukituskoodit ja koodit paikan päällä olevaan kuntosaliin. Jaamme myös suosikkiravintolamme ja jännittäviä tapahtumia 30A: ssa kauniissa Etelä-Waltonin piirikunnassa.
Kaksi pysäköintitilaa per huoneisto (yksi maanalainen ja yksi merkitsemätön ulkopuolella). Rajoitukset: Rannalla ei sallita telttoja tai markiiseja. Rantapalvelu on saatavilla, mutta ei sisälly hintaan. Käytettävissä on neljä kaasugrilliä, jotka ovat käytettävissäsi (yksi Adagion kussakin kulmassa), mutta henkilökohtaisilla patioilla tai parvekkeella ei ole grilliä. Vain 4. 5
- Tarkista maksut ennen varauksen tekemistä verkossa kuin VRBO voi veloittaa
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Blue Mountain Beach. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi kuntosalin, vesipuiston ja porealtaan. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa poreammeen ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 3 kylpyhuonetta
  • Voit käydä pärskimässä sydämesi kyllyydestä vesipuistossa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen conciergen
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla tenniskenttiä ja kuntosali
  • Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Seaside Beach ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Blue Mountain Beach
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön vesipuiston, porealtaan ja kuntokeskuksen. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä, pelihallin/-huoneen ja puutarhan.

Tämä huoneisto on savuton.

Majoittaja

Your Friend at the Beach

Puhutut kielet

Englanti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Poreallas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Jääkone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Poreamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone
  • Ruokapöytä
  • Takka

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Kirjoja
  • Pelejä
  • Stereot
  • Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Kaasugrilli
  • Parveke
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Itsepalvelupesula lähistöllä
  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Concierge-palvelut
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Kylässä
  • Lähellä huvivenesatamaa
  • Lähellä outlet-ostoskeskusta
  • Lähellä valtamerta
  • Sairaalan lähellä
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Golf
  • Kajakki
  • Kuntosali
  • Lämmitetty allas
  • Pelihalli/-huone
  • Polkupyöriä
  • Tennis
  • Vesipuisto
  • Ekokiertoajeluja lähistöllä
  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä
  • Lintubongausmahdollisuus lähistöllä
  • Purjehdusmahdollisuus lähistöllä
  • Purjelautailumahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Ratsastusmahdollisuus lähistöllä
  • Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lähistöllä
  • Uintimahdollisuus lähistöllä
  • Vesihiihtomahdollisuus lähistöllä
  • Vesiskootterimahdollisuus lähistöllä
  • Water tubing -mahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka sijaitsee lomakeskuksessa
  • Polkupyöriä
  • Puutarha
  • Yksikön koko: 204 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

1907-138598
Vrbo Property

Updated beach front, heated pool, gym, steps to private beach, bonus bunkroom – arvostelut

Arvostelut

9,8

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 78 kautta 88 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 10 kautta 88 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 88 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 88 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 88 arvostelua

9,6/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Tracie L.

Hyvää: Siisteys
July Family Vacation
Overall this place is great for families, this was a very nice unit and this part of the beach is amazing and private. No issues at all with the unit, but there are parking challenges if you have more than 2 cars in your party. Make sure to bring your own chairs and no tents allowed. It’s very expensive to rent and you must do so well in advance to get a good spot. Overall it was fabulous!
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2024

8/10 Hyvä

Mary Beth T.

Kid Friendly, Great location, Wonderful amenities
The Adagio has so much to offer families. We love the pools and the beach. The size of the condo is perfect for three families and for small children. The kitchen is well supplied so that you can eat in and enjoy the property.
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2024

10/10 Loistava

Lauren C.

Hyvää: Siisteys
Great place!
Great location for a family vacation. Very clean! Nancy was amazing!!
Yöpyi 7 yötä maaliskuussa 2024

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys
Spring Break
The location and condo were perfect for our family!
Yöpyi 7 yötä maaliskuussa 2024

10/10 Loistava

Christina R.

Hyvää: Siisteys
Beautiful Stay at the Beach
Our stay at Adagio B102 was wonderful! Location location location! You are literally just steps from the beach and the pool out the back door is private as well! The house was well stocked, the ice maker was super handy and the beds were very comfortable. Good restaurants, ice cream and coffee were all within walking distance. The two free bikes came in handy and renting additional bikes was very simple and onsite. The fireworks on the beach for 4th of July were amazing and we didn’t have the leave for such a show! We would definitely recommend this place!
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2023

10/10 Loistava

Benjamin B.

Hyvää: Siisteys
Family trip
Cannot say enough great things about our stay. This condo has everything you are looking for from location to amenities. Nancy and her team were very responsive and constantly checked in to ensure everything was going well. Couldn’t ask for a better location with the pool off the patio and 15 steps to the beach. Truly one of the best spots in Santa Rosa.
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2023

10/10 Loistava

Carly R.

Hyvää: Siisteys
The best week!
We stayed with six adults and two young children and the 1st floor central location was so easy and stress free for naps and multiple trips back and forth from the pool and beach. The condo was clean and had everything we needed including comfortable beds. The beach is pristine and beautiful. We will definitely be back!
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2023

10/10 Loistava

Mary Beth T.

Hyvää: Siisteys
Adagio the best
We had a wonderful time! There were 9 of us and we had plenty of room. We had three children 6 months, 3, and 7 and all enjoyed the beach and pool. The area is great for shopping and eating out. Best beach I have ever seen. We will come again.
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2023

10/10 Loistava

John L.

Hyvää: Siisteys
Blue Mtn Beach
The condo is in a great / quiet location with easy access to Destin, Seaside and Panama City Beach, and walking distance to a few restaurants. It was very clean with all the comforts of home as advertised. The heated pool and hot tub were awesome.
Yöpyi 28 yötä helmikuussa 2023

10/10 Loistava

Alice F.

Hyvää: Siisteys
Thank you!
This was a great location and a nice place. It had all that we needed. We would totally stay here again!
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2022

10/10 Loistava

Elizabeth F.

Hyvää: Siisteys
Spring break trip
We had an amazing stay. Highly recommend.
Yöpyi 7 yötä huhtikuussa 2022

10/10 Loistava

Matthew B.

Hyvää: Siisteys
Adagio B102
Perfect location. You can’t beat the view and pool and beach access. We will def return. Condo was clean and spacious. Needs a new dish washer but other than that everything you need is there. Patio w pool and ocean view are amazing. Sunset on the beach is beautiful.
Yöpyi 7 yötä huhtikuussa 2022

10/10 Loistava

Elka K.

Hyvää: Siisteys
Lovely view!
Totally smooth experience! Property was accurately represented in the pictures and perfectly lovely! Nancy was great! The location is awesome and there are great restaurants within walking distance. We truly enjoyed our stay and would definitely return!
Yöpyi 3 yötä tammikuussa 2022

10/10 Loistava

Amanda S.

Hyvää: Siisteys
We loved it here.
We loved it here. We will for sure book this place again every year.
Yöpyi 9 yötä joulukuussa 2021

10/10 Loistava

Megan L.

Hyvää: Siisteys
Perfect Vacation
We loved the condo & the location. We had the perfect family vacation. The accommodations were above what we expected, and will definitely be back.
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2021

10/10 Loistava

Richard G.

Hyvää: Siisteys
My review
Nice place
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2021

8/10 Hyvä

Brooks Z.

Great location
This property is in a great location and you can't beat the room right by the pool with young children. Overall, our stay was great!
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2021

10/10 Loistava

Boyd P.

Hyvää: Siisteys
Very nice condo.
The location of the condo was great. We were right on the ocean side pool and a few steps from the beach. It was very convenient for our kids to monitor our grand daughters when they took naps. Very well decorated and maintained.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2021

10/10 Loistava

Cynthia L.

Hyvää: Siisteys
Can’t beat the view!
Glorious sugar sand beach, aquamarine waters...this place is paradise. There are 4 pools (1 heated) and a hot tub and a workout room. Plenty of great places to eat and things to do if you are of a mind too. Multigenerational families from all over. Love.
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2021

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys
Our favorite place on 30a
This is our favorite property to stay at on 30a! Can’t beat the location and how nice the condo is!

10/10 Loistava

Connie K.

Hyvää: Siisteys
Beach trip
Family fun in the sun
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2020

10/10 Loistava

Jennie S.

Hyvää: Siisteys
This place is beautiful!!
We had a wonderful visit to Santa Rosa beach staying at the condo. It is the best location in the entire complex. You cannot beat the view and the condo is so beautiful and comfortable.
Yöpyi 8 yötä helmikuussa 2020

10/10 Loistava

Colleen L., Kalamazoo, MI

Hyvää: Siisteys
Beautiful view, beautiful condo
My family had a lovely stay at this property. The condo was incredibly clean, the kitchen was well stocked, and the view was amazing. My boys loved the heated pool and we loved walking the along the beach. Fantastic!
Yöpyi 5 yötä tammikuussa 2020

10/10 Loistava

Cheryl S.

Hyvää: Siisteys
Super Place to Stay
It was a great week for our family. To have the pool right outside our condo was the best since we had a toddler and an eleven year old who loved it. We did too! So convenient! B102 Adagio had every amenity you could think of which made our stay even more pleasant and enjoyable. They thought of everything. Hope to come back next year. Thanks to Your Friends at the Beach! The Smiths and the Whitmires
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2019

10/10 Loistava

Carol C., Lexington, KY, USA

Hyvää: Siisteys
Perfect vacation spot!
We've found our new vacation spot! The condo and the property were absolutely beautiful. Nancy and Larry were great to work with. They are very accommodating and also very quick to respond to any questions you may have. And the location! You couldn't get any closer to the beach and the pools were huge, much to the delight of our toddlers. We absolutely adored this place. There are great restaurants and shopping centers all within a walk or bike ride distance. To be so close to Destin and Panama City, this place really has more of a small town feel. We loved every minute and will be back again!
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2019