Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Apartamento Suíte, Represa , Damhas, Centro
Huoneisto, jossa on keittonurkkaus
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huoneistossa on 2 kylpyhuonetta ja pyykinpesukone sekä keittonurkkaus ja älytelevisio.
Huoneissa on ilmastointi. Kaikissa huoneissa on keittonurkkaus.
Kylpyhuoneista löytyy suihku. Huoneissa on älytelevisio.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Teixeirao (stadion). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittonurkkauksen ja 2 kylpyhuonetta.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittonurkkaus, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Teatro do SESI São José do Rio Preto ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Daud Jorge Simaon kulttuurikeskus ja kirjasto
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoittaja
VRBO CLIENTE
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
Yleinen uima-allas
Internet
Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Makuuhuone
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Vessapaperi
Viihdetarjonta
Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)
Yleistä
Majoituspaikka ei salli lapsia.
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Sisäänkirjautumisen yhteydessä vanhempien tai laillisen huoltajan, joka matkustaa alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, on esitettävä lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos asiakkaat matkustavat Brasiliaan ja vain yksi vanhemmista matkustaa lapsen kanssa, tämän vanhemman tulee esittää lapsen syntymätodistuksen ja kuvallisen henkilöllisyystodistuksen lisäksi matkan valtuutuskirje, joka on toisen vanhemman allekirjoittama ja notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai laillinen huoltaja eivät pysty antamaan tai eivät halua antaa tätä valtuutusta, tarvitaan laillinen lupa. Jos aiot matkustaa Brasiliaan lasten kanssa, sinun on pyydettävä Brasilian konsulaatista lisätietoja ennen matkaa.
Apartamento Suíte, Represa , Damhas, Centro – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan