Koko loma-asunto

Galleria pysyy - galleria

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Galleria pysyy - galleria valokuvagalleria

Oleskelualue
Yksityinen keittiö
Ulkopuoli
Yksityinen keittiö
11 makuuhuonetta, Wi-Fi, vuodevaatteet

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

11 makuuhuonetta10 kylpyhuonetta40 henkilöä706 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Map
Savannah, GA
  • Forsyth Park
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Savannah College of Art and Design (koulu)
    ‪11 min kävelymatka‬
  • River Street
    ‪18 min kävelymatka‬
  • Savannah, Georgia (SAV-Savannah - Hilton Headin kansainvälinen lentokenttä)
    ‪19 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Galleria pysyy - galleria

Sijaitsee kansallisen historiallisen alueen sisällä. Täydellinen hääihin, perhejuhlia ja liikeretriitteihin. Parkside Manor & Pop Collection ovat lyhyen viiden minuutin kävelymatkan päässä toisistaan. Nämä ominaisuudet mahtuvat mukavasti jopa 40 aikuista. Jokaisella kuudesta kokonaisuudesta on oma olohuone ja keittiö.
Sijaitsee osoitteessa 517 & 519 East Broad St ja 516/518/520 East Macon Street: kuusi yksikköä ylellisyyttä, nukkuu 40.
Nopea Internet kaikkialla.
Täysi kaapeli jokaisessa makuuhuoneessa ja olohuoneessa.
Lyhyt kävelymatka River Street -kadulle, Forsyth Park, City Market.
Ilmainen ja kätevä katupaikoitus East Broad St: llä, Hartridge St: llä ja sen ympäröivällä alueella.
Varaa nyt galleria, johon kuuluvat Parkside Estate (uni 22) ja Pop Collection (uni 18), joihin mahtuu jopa 40 aikuista.
Ei lemmikkejä / ei tupakointia sisätiloissa
50% talletus vaaditaan varauksen yhteydessä, ja loput (50%) erääntyy 14 päivää ennen sisäänkirjautumista. Vieraat voivat perua ilman rangaistusta viimeistään 14 päivää ennen sisäänkirjautumista. Peruutuksista 7–14 päivää ennen sisäänkirjautumista on yhden yön rangaistus. Vieraat menettävät täyden oleskelun peruutuksista viikon kuluessa sisäänkirjautumisesta.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Whitefield Square. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 9.5 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, 9.5 kylpyhuonetta ja olohuone
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Forsyth Park ja Savannah College of Art and Design (koulu)

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 11 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 9,5 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.
  • Yksikön koko: 706 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 50

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Gallery Stays The Gallery
Gallery Stays - The Gallery Savannah
312025
Gallery Stays - The Gallery Private vacation home
Gallery Stays - The Gallery Private vacation home Savannah

Gallery Stays - The Gallery – arvostelut

Arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.