Tämä yksikkö on ei-Persianlahden edessä, pohjakerroksessa, 3 makuuhuoneessa, 2 kylpyhuonetta (1200 m²), joka sijaitsee Persianlahden bulevardin lahden puolella Indian Rocksin rannalla, yksityisessä hyvin hoidetussa rakennuksessa, jossa on 4 yksikköä, 2 kerrosta. Meidän puoliksi yksityinen ranta on muutaman askeleen päässä tästä laitteesta. Pakkaa tuoleja ja sateenvarjo ja olet pois rentouttava päivä rannalla. Vietä aikaa rentoutuen auringossa, mennä pitkälle kävelylle, viettää aikaa kuoret ja uinti Meksikonlahdella.
Allas ja poreallas on avoinna kaikille vieraille Sunset Paradise. Meidän allas ja kannen pinta tarjoaa runsaasti istuma, 2 isoa ruokapöydät sateenvarjo lisätty varjossa - kullakin mahtuu 6. Myös saatavilla kaikille vieraille, on BBQ grilli niille yötä sinulle tunne kuin syöminen! Sunset Paradise on loistava paikka viettää aikaa perheen ja ystävien tai vain 2. Meidän monimutkainen on hyvässä kunnossa ja turvallista. Yksikkömme ei ole näköala lahdelle, mutta on vain muutaman askeleen päässä kompleksin uima-altaalta ja rannalta.
Condo on hyvin pidetty, päivitetty, ja erittäin mukava. Keittiö on hyvin varusteltu, hyvin avoin ja tilava. On eniten kohteita ehkä lomasi aikana, mukaan lukien täysikokoinen liesi, mikroaaltouuni, kahvinkeitin, jne. Täysikokoinen olohuone ja pienempi den / lukusali, josta on näkymät oma patio, jossa istuimet 4 ja suuri 8 "patio sateenvarjo. Kattotuulettimet koko yksikössä ja pesukone ja kuivausrumpu yksikössä. Tässä yksikössä on 2 varattua pysäköintipaikkaa (ylellisyyttä, koska rantapaikka on palkkio).
Makuuhuone on king-size-vuode, jossa Armoire, & TV kaukosäätimellä. Toinen makuuhuone on täysikokoinen vuode Armoire ja kolmas makuuhuone on 2 erillistä vuodetta lipasto ja toinen kylpyhuone. Hotellissa on 2 vierashuonetta loman aikana. Yli 1200 sq jalat asuintilaa, siellä on runsaasti tilaa venytellä ja rentoutua.
Avainsanat: Condo, osakehuoneisto, Persianlahden puolella, Meksikonlahdella, 3 mh, vuokraus