Tervetuloa Mutterhaüsiin. Tämä hyvin hoidettu koti, joka sijaitsee Amelia-kylässä, tarjoaa rauhaa ja rentoutumista, kun taas vain lyhyen ajomatkan päässä öisin viihdettä Lake Sumter -aukiossa 4-paikkaisella kaasu-golfautolla, joka sisältyy vuokraan. Hyvin sisustettu ja ylläpidetty, kotiin sisältyy uusi sisustusmaali (2018); ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet (asennettu joulukuu 2018); uudet istutuskaihtimet (2019); uusi lämmitys- ja ilmastointilaite (2019); keittiö, joka on varustettu Keurig-kahvinkeittimellä, tehosekoittimella, sekoittimella, leivontavälineillä ja runsaalla määrällä korkealaatuisia ruokia, hopeaesineitä, laseja, viinilaseja ja keittiövälineitä; BBQ-grilli; wi-fi; kaapeli-TV ääni-kaukosäätimellä; ja LED-televisiot olohuoneessa ja vierashuoneessa. Vierashuoneen TV voidaan siirtää myös makuuhuoneeseen (täydellä kaapeliliitännällä).
Makuuhuoneessa on king-size-vuode ja suihkukaappi master-kylpyammeessa. Huoneessa on queen-size-vuode, joka sijaitsee käytävän ulkopuolella ja joka voidaan sulkea olohuoneesta liukuovella. Erinomainen niille, jotka haluavat nukkua päivän aikana. Kolmas makuuhuone on futon sohva, joka vetää ulos parivuode, jossa kaikki vuodevaatteet ja tyynyt vangitaan kaapissa. Tämä on myös pelihuone, jossa on useita lautapelejä ja pulmia.
Oleskelu- ja ruokailutilan (s. 6) lisäksi kotona on rentouttava, suljettu aurinkohuone ja suojattu kuisti. Loistava paikka kahville aamulla tai illallisen jälkeen. Katso video kokonaisuudessaan tästä ominaisuudesta.
Vuokrat ovat 7 päivää tai kauemmin. Pitkän aikavälin vuokra, joka on vähintään 30 päivää, vuokraajan on oltava vähintään 55-vuotias.
Lemmikkieläimet ovat tervetulleita etukäteen hyväksynnällä ja lisäksi 75 dollarin siivousmaksu. Lemmikkieläinten on oltava talutushihnassa aina ulkona, ja kaikki lemmikkieläinten omistajat ovat vastuussa lemmikkiensa ottamisesta. Sinun ja koirasi kumppanin nautintoa varten kylissä on neljä koirapuistoa.