Varaa Historialliset hotellit kohteessa Thoiry
Thoiry: Historialliset hotellit − tarkista saatavuus
Suosituimmat Historialliset hotellit Thoiry

Best Western Park Hotel Geneve-Thoiry
185 Avenue du Mont Blanc, Thoiry
The price is 96 € per night
96 €
sisältää verot ja maksut
28.3.–29.3.
Best Western Park Hotel Geneve-Thoiry sijaitsee lähellä kohdetta CERN. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä välipalabaarin/delin ja ympäri vuorokauden auki olevan business centerin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Lemmikkiystävällinen
Ilmainen Wi-Fi

Adagio Original Thoiry Geneve
67 avenue du Mont Blanc, Thoiry, Ain
The price is 80 € per night
80 €
sisältää verot ja maksut
9.3.–10.3.
Adagio Original Thoiry Geneve sijaitsee lähellä kohdetta CERN. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan. Tässä vuonna 2000 rakennetussa 4 tähden huoneistohotellissa on 81 huoneistoa 3 kerroksessa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja syvän kylpyammeen.
Keittiö
Pysäköinti sisältyy hintaan
Lowest nightly price found within the past 24 hours based on a 1 night stay for 2 adults. Prices and availability subject to change. Additional terms may apply.
Thoiry: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 084 |
---|---|
Halvin hinta | 80 € |
Korkein hinta | 96 € |
Suositut hotellit | Best Western Park Hotel Geneve-Thoiry, Adagio Original Thoiry Geneve |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Thoiryebookers verified reviews

Warwick Geneva
5/5 Excellent
Erinomainen hotelli, upea henkilökunta
"Puitteet rauhallisessa kattohuoneistossa omalla terassilla näkymällä jet d’eau:lle päin, ja huoneen (ml. kylpyhuoneen) hyvä varustus täyttivät odotukseni, mutta parasta oli silti luontevan mukavan ystävälliseen asiakaspalveluun omistautunut ammattitaitoinen ja avulias henkilökunta, joka huomioi kukin oman tehtävänsä pienetkin yksityiskohdat.
Sekä huonetilat että käytävät & hissit olivat hyvin siivotut ja ilma niissä oli raikas. Kaikki oli ehjää ja hyväkuntoista. Vuode oli miellyttävä, minibaarin valikoima vähän suppeahko mutta sillä pärjäsi, huonepalvelu toimi esimerkillisesti, buffetaamiainen oli riittävän kattava tarpeisiini ja koko ajan siistinä ja tuoreena pidetty, hissiliikenne sujui jumittelematta, kirjautumismuodollisuudet yms erittäin vaivattomia. Palveluja joille huomattiin olevan käyttöä, kuten junalippuja lentokentälle, tarjottiin ennen kuin ehdin kysyä. Majoittujasta välittäminen näkyi kaikessa.
Erinomainen hotelli omille kohderyhmilleen. Kätevä sijainti; helppo löytää. Suosittelen lämpimästi ja haluan itsekin palata."
A verified traveller stayed at Warwick Geneva
Posted 9 months ago