TERVETULOA .. Kaunis Beach Front Condo Kanai Nalu, hiljaisella puolella Maui. Merenpohja-yksikkö sijaitsee toisessa kerroksessa, josta on näkymät Lush Tropical Garden -alueelle sekä Maalaea Bayn kristallisillä vesillä.
Voit myös nähdä Whale Watch meidän Lanai talvikuukausina, kun ryhävalaiden tuo nuoret suojattu vesiin Maalaea Bay. Sen näky ei koskaan unohda ja odotan näkevän tulevina vuosina. Toinen upea nähtävyys lanai-alueelta on katsomassa Cattamaransia, jotka purjehtivat varhain iltaisin, kun Maui-auringonlasku hehkuu kauniilla oranssilla ja violetilla sävyillä peittävät taivaan ... kun istut Lanai-syksyllä juoden viileää juomaa ja naulaa PuPu (mitä alun perin kutsutaan välipaloiksi) ja paistatella sen jälkeen, kun hehku kaikki, että ystäväni on, kun tiedät lomasi paratiisissa!
Sijaitsemme omalla yksityisellä rannalla kilometreillä valkoista hiekkaa, jotka kulkevat molempiin suuntiin. Snorklaus on ihana myös rannalla. Keltaisella ja loistavalla sinisellä kaloilla uimassa pitkin sinua korallissa ja kalliimmalla vettä oikealla puolella, kun olet astunut hiekkaan. Kun jätät hiekkarannan Meidän vieraamme pääsevät ulkona suihkulle, kun tulet ja mene rannalle. Meidän colbolt sininen kaakeloitu uima-allas on täydellinen vesiputous ja sijaitsee vieressä meidän uusi kaksinkertainen kaupallinen kaasun BBQ: n kanssa wrap around laskurit. Valmistui lokakuussa 2017. Meillä on ollut rave-arvosteluja siitä! Meillä on myös ruokailualue, vaikka joka haluaa nauttia ateriansa ulkona, ja se on hauska tapa tavata kollegaasi vuokraajista, kun nautit auringonlaskusta ja aterioista.
Oli viiden minuutin kävelymatkan päässä Maalaea-venevesästä, jossa voit varata monia vettä lähteitä, Snorklausta retkiä Molokaihin, Sunset Dinner Cruises sekä ruokailla Harbosissa lukuisissa Hieno- & Casual-ravintoloissa ja turistikaupoissa. Muutaman korttelin päässä löydät "Maui Ocean Center" # 1 touist vetovoima kauniin Aquarium, Miniture Golf ja Bumper Boats. 15 minuutin ajomatka Kehei monia kauppoja, viljelijöiden markkinat, golfkentät ja paljon muuta.
Olemme hiljattain remontoitu meidän huoneisto, asentamalla Graniitti Keittiö Counter Topit, Graniitti Kylpyhuone Vanities, Cool Tiled Floors, ilmastointilaitteen yksikössä kattotuulettimet sijaitsevat ruokailutila / olohuone / molemmissa makuuhuoneissa ja master ja vierashuoneissa. Pinottava pesukone ja kuivausrumpu sijaitsevat sisäpuolella UNIT ja me jopa toimittaa sinulle pyykinpesuaine! Kunto & Kodin laitteiden tila sopii kuningas ja kuningatar. Jokaisessa makuuhuoneessa on Plantation ikkunaluukut, kattotuulettimet, kaikki juuri maalattu huomiota yksityiskohtiin. Isossa kylpyhuoneessa on suuri suihku ja vieraskylpyhuoneessa on suihku ja kylpyamme, jossa on liukuvat suljetut ovet (ei curtins). Jokaisessa huoneessa on ovi, jossa on ovi -nuppi (ei jakajia tai järkytyksiä, mutta ovet)
Lush Tropical Grounds viettää sinut, kun taas tuoreiden kukka-ilma ja lämmin rauhallinen vesi virkistävät ja ravistavat sinua! Kaikki tämä plus maailman armotuimmat ja ystävälliset ihmiset, joilla on "True Aloha" henki, odottavat sinua. Toivomme, että valitset paikan, jota me kutsumme "täydelliseksi pieneksi paratiisiksi".
Ei Ka Oi, Paras, Enes & Wm Rice / Omistajat
Avainsanat: Condominium, Ocean Front, 2bedroom, 2bath, Accomo