Sillat 47
Kalenterimme päivitetään reaaliaikaisesti ja meidän yöpymiset näytetään tarkasti. Syötä vain haluamasi päivämäärät ja napsauta "Varaa nyt!"
Tämä valoisa ja ilmava huoneisto sijaitsee The Bridges Resortissa Sugarbushin ja Mad Riverin hiihtoalueilla. Tämä loma-asunto sopii erinomaisesti suurelle tai monen perheen lomalle mestari-sviitissä, joka sijaitsee yhdessä kerroksessa ja toisessa makuuhuoneessa. Kaikissa huoneissa on pääsy kuistille tai parvekkeelle, ja keittiö ja olohuone ovat sekä tilavia että avoimia.
Mikä on lähistöllä:
Warren ja ympäröivät alueet ovat suuri tilannekuva Vermontista ja siitä, mitä sen on tarjottava. Talvella on tarjolla monia vaihtoehtoja lumisten aktiviteettien hiihtämiseen ja lumilautailuun murtomaahiihtoon, moottorikelkkailuun ja lumikenkäilyyn. Lämpiminä kesäkuukausina on vaellus, pyöräily, uinti, melonta sekä muut kausitoiminnot. Warren Storesta, luonnonkauniista ajaa läpi Lincoln Gap ja Mad River Distillers ovat myös muutamia hyviä paikkoja tarkistaa.
Asioita tietää:
Ilmainen WiFi
Täydellinen keittiö
Ilmainen pysäköinti
Pysäköinti Huomautuksia: avoin pysäköinti
Vahinkovakuutus: Tälle omaisuudelle tekemäsi varauksen kokonaiskustannukset sisältävät öisin vahinkojen luopumismaksun (”hallinta”) sekä mahdolliset verot (“vahingonkorvaus”). (Alennusta voidaan soveltaa vähintään 28 yön oleskeluihin, jos se on sallittua.)
Vahinkovakuutus kattaa sinulta jopa 2000 dollarin vahingot kiinteistölle tai sen sisällölle (kuten huonekalut, kalusteet ja laitteet) vahingossa, kunhan ilmoitat tapahtumasta isännälle ennen lähtöä. Vahinkovakuutusmaksu eliminoi perinteisen vakuuden tarpeen.
Lisätietoja voi ladata kassasivun "Vuokrasopimus".