Lennot kohteesta Liechtenstein

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Viihtyisimmät hotellit kohteen Liechtenstein lähellä

Parkhotel Sonnenhof

Parkhotel Sonnenhof

4.5 out of 5
Mareestrasse 29, Vaduz
Hinta on 468 € per yö ajalle 30. maalisk. viiva 31. maalisk.
468 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
Parkhotel Sonnenhof on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Rotes Haus -museo. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,6/10 Exceptional! (291 arvostelua)
Upea hotellikokemus
"Erittäin ystävällinen, palvelualtis henkilökunta, tilava, viihtyisä huone, hyvää ruokaa. Hintava, mutta tasokas."

Arvosteltu 23.10.2017

Parkhotel Sonnenhof
Hotel Walhalla

Hotel Walhalla

4 out of 5
Poststrasse 27, St. Gallen, SG
Hinta on 121 € per yö ajalle 30. maalisk. viiva 31. maalisk.
121 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
Hotel Walhalla on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Tekstiilimuseo. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
9,2/10 Wonderful! (771 arvostelua)
"Elegant, modern rooms. Delicious breakfast. Kind stuff."

Arvosteltu 20.3.2023

Hotel Walhalla
Schaan-Vaduz Youth Hostel

Schaan-Vaduz Youth Hostel

2 out of 5
Under Rüttigass 6, Schaan
Hinta on 148 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
148 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
Schaan-Vaduz Youth Hostel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Swimming Pool Mühleholz. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ravintolan.
9/10 Wonderful! (101 arvostelua)
Great place to stay
"We had great one night stay in liechtenstein. Helpful staff, tasty breakfast and parking available."

Arvosteltu 16.8.2024

Schaan-Vaduz Youth Hostel
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Oberland

Hotel Oberland

3 out of 5
Bergstrasse 25, Triesenberg
Hinta on 180 € per yö ajalle 25. maalisk. viiva 26. maalisk.
180 €
sisältää verot ja maksut
25.3.–26.3.
Hotel Oberland on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee lähellä kohdetta Vaduzin linna. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja aamiaisen (lisämaksusta).
9/10 Wonderful! (501 arvostelua)
One night visit in Lichtenstein
"Self check-in was easy and simple. The breakfast is small but has everything one needs, including made to order eggs ❤️ Place is beautifull and the hotel has own parking. The pillows were small and not comfortable which is why no full stars. Also naturally one can hear the morning traffic right under ..."

Arvosteltu 4.7.2024

Hotel Oberland
Hotel Vaduzerhof by b_smart

Hotel Vaduzerhof by b_smart

4 out of 5
3 Städtle, Vaduz
Hinta on 206 € per yö ajalle 28. maalisk. viiva 29. maalisk.
206 €
sisältää verot ja maksut
28.3.–29.3.
Hotel Vaduzerhof by b_smart sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Liechtensteinin taidemuseo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
8,2/10 Very Good! (389 arvostelua)
Ei hintansa veroinen ja rakennustyömaa vieressä.
"Sisäänkirjautuminen oli hankalaa automaatissa koska emme ymmärtäneet joitakin pakollisia kohtia. Emme löytäneet edes netistä että mitä tarkoittaa "begnach". Täytyi soittaa asiakaspalveluun. Siihen kirjoitettiin "man" koska olin mieheni kanssa yöpymässä. Täysin turha asia. Tähän voisi kiinnittää huomiota. ..."

Arvosteltu 6.9.2024

Hotel Vaduzerhof by b_smart
Hotel Drei Könige

Hotel Drei Könige

3 out of 5
Reichsgasse 18, Chur, GR
Hinta on 131 € per yö ajalle 25. maalisk. viiva 26. maalisk.
131 €
sisältää verot ja maksut
25.3.–26.3.
Hotel Drei Könige on saanut mahtavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta St. Regulan kirkko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja aamiaisen (lisämaksusta).
8/10 Very Good! (766 arvostelua)
Hyvä sijainti, teknisesti vanhanaikainen
"Hotelli oli hieman vanhanaikainen ja puitteellinen, mutta sijainti on hyvä, vanhan kaupungin laidalla ja lähellä muuta keskustaa. Aamiainen oli hyvä ja henkilökunta ystävällistä. Varsin rento paikka matkustajille, joille hotellin sijainti jne. ovat hotellin teknistä laatua tärkeämpiä asioita."

Arvosteltu 31.12.2015

Hotel Drei Könige
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Liechtenstein
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.