Lennot kohteesta Zennor

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Zennor

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille ja yhdensuuntaisille lennoille 47 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Zennor – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
PZE
Perillä Turussa

Lennot Zennor – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Zennor – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Zennor lähellä

Penventon Park Hotel

Penventon Park Hotel

4 out of 5
West End, Redruth, England
Hinta on 123 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
123 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
Penventon Park Hotel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Cornish Studies Library. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (833 arvostelua)
A+
"Could not fault this place"

Arvosteltu 4.4.2025

Penventon Park Hotel
Harbour Hotel St Ives

Harbour Hotel St Ives

4 out of 5
The Terrace, St Ives, England
Hinta on 202 € per yö ajalle 21. huhtik. viiva 22. huhtik.
202 €
sisältää verot ja maksut
21.4.–22.4.
Harbour Hotel St Ives on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta St Ives Harbour. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja täyden palvelun kylpylän.
8,4/10 Very Good! (600 arvostelua)
20th honeymoon
"Very nice staff and super nice location. Lovely old building. Decorative pillows little bit dirty but otherwise good. Would appreciate if there were slippers to be used when going to the spa. BTW sauna was good, even for a Finn."

Arvosteltu 8.5.2018

Harbour Hotel St Ives
Tregenna Castle Resort

Tregenna Castle Resort

3 out of 5
Tregenna Castle Estate, Treloyon Avenue, St Ives, England
Hinta on 116 € per yö ajalle 20. huhtik. viiva 21. huhtik.
116 €
sisältää verot ja maksut
20.4.–21.4.
Tregenna Castle Resort on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta St Ives Harbour. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja 2 ravintolaa.
8,2/10 Very Good! (988 arvostelua)
Loistava valinta
"Loistava hotelli, hyvä palvelu, rauhallinen ympäristö. Toimiva ratkaisu. Keskustaan on kävelymatka. Hotellissa on hyvä parkkipaikka, mikä tärkeää. Keskustassa pysäköinti on hankalaa."

Arvosteltu 23.7.2017

Tregenna Castle Resort
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
The Queens Hotel

The Queens Hotel

3 out of 5
The Promenade, Penzance, England
Hinta on 234 € per yö ajalle 12. huhtik. viiva 13. huhtik.
234 €
sisältää verot ja maksut
12.4.–13.4.
The Queens Hotel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Grand Casino Amusements. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti.
8/10 Very Good! (572 arvostelua)
"Das Hotel liegt direkt am Meer, nur durch einen Strasse vom Strand getrennt. Das Personal war freundlich. Das Zimmer war sehr sauber und die Betten bequem. Das Hotel selbst ist ein altes Gebäude, dem man seine Jahre hier und dort ansieht. Man bemerkt, dass aber investiert wurde. Das Frühstück war ..."

Arvosteltu 25.3.2025

The Queens Hotel
The Pirate Inn

The Pirate Inn

3 out of 5
Alverton Rd, Penzance, England
Hinta on 78 € per yö ajalle 11. toukok. viiva 12. toukok.
78 €
sisältää verot ja maksut
11.5.–12.5.
The Pirate Inn on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Wherrytown Beach. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8/10 Very Good! (314 arvostelua)
"Brand new little cabin in the pub grounds. Was spacious and clean, lovely shower, loads of hot water although shower tray was quite shallow so water spilt out onto rest of bathroom floor & bath mat got very wet. Comfortable bed. Only two channels available on smart tv and no wi-fi, so couldn’t connect ..."

Arvosteltu 8.4.2025

The Pirate Inn
The St Ives Bay Hotel

The St Ives Bay Hotel

3.5 out of 5
The Terrace, Cornwall, St Ives, England
Hinta on 64 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
64 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
The St Ives Bay Hotel on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta St Ives Harbour. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
6,4/10 (524 arvostelua)
"Super location, overlooking the station and Porthminster Beach. Staff were friendly and the bed comfortable. Lots of dining options in St Ives, a short walk away. If you're looking for good value, this is a great option. Breakfast was buffet-style and you could ask for freshly cooked poached or fried ..."

Arvosteltu 2.4.2025

The St Ives Bay Hotel
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Zennor
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.