Lennot kohteesta Scheibenhard

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Scheibenhard

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 71 € ja yhdensuuntaisille lennoille 41 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Scheibenhard – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
SXB
Menopaluumatkan hinta
71 €
Perillä Turussa

Lennot Scheibenhard – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Scheibenhard – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Scheibenhard lähellä

Atlantic Parkhotel

Atlantic Parkhotel

4 out of 5
Goetheplatz 3,an der Lichtentaler Allee, Baden-Baden, BW
Hinta on 142 € per yö ajalle 8. huhtik. viiva 9. huhtik.
142 €
sisältää verot ja maksut
8.4.–9.4.
Atlantic Parkhotel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Caracalla Spa. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja aamiaisen (lisämaksusta).
9,4/10 Exceptional! (47 arvostelua)
"wonderful hotel right in he park. A short walk to the spas. Amazing."

Arvosteltu 4.4.2025

Atlantic Parkhotel
Maison Messmer - ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection

Maison Messmer - ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection

5 out of 5
Werderstr. 1, Baden-Baden, BW
Hinta on 245 € per yö ajalle 22. huhtik. viiva 23. huhtik.
245 €
sisältää verot ja maksut
22.4.–23.4.
Maison Messmer - ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Caracalla Spa. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, täyden palvelun kylpylä ja sisäuima-allas. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (715 arvostelua)
"Spa was neat. Service and room was mediocre. Bed pillows were uncomfortable."

Arvosteltu 20.3.2025

Maison Messmer - ein Mitglied der Hommage Luxury Hotels Collection
Holiday Inn – the niu, Wave Karlsruhe City Park by IHG

Holiday Inn – the niu, Wave Karlsruhe City Park by IHG

Ostring 6a, Karlsruhe, BW
Hinta on 56 € per yö ajalle 25. huhtik. viiva 26. huhtik.
56 €
sisältää verot ja maksut
25.4.–26.4.
Holiday Inn – the niu, Wave Karlsruhe City Park by IHG on saanut hyvää palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Kasvitieteellinen puutarha. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, baari ja aamiainen (lisämaksusta).
9/10 Wonderful! (123 arvostelua)
"Moderne und schicke Unterkunft. Gute Anbindung an den ÖPNV."

Arvosteltu 5.4.2025

Holiday Inn – the niu, Wave Karlsruhe City Park by IHG
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Schlosshotel Karlsruhe

Schlosshotel Karlsruhe

4 out of 5
Bahnhofplatz 2, Karlsruhe, BW
Hinta on 111 € per yö ajalle 20. huhtik. viiva 21. huhtik.
111 €
sisältää verot ja maksut
20.4.–21.4.
Schlosshotel Karlsruhe on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja Karlsruhen eläintarha on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset hotellinjohtajan kutsut ja baarin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,6/10 Excellent! (549 arvostelua)
"Hinta- laatusuhde"

Arvosteltu 21.12.2022

Schlosshotel Karlsruhe
The Q Quadro City Hotel

The Q Quadro City Hotel

Mendelssohnplatz, Karlsruhe, BW
Hinta on 49 € per yö ajalle 10. huhtik. viiva 11. huhtik.
49 €
sisältää verot ja maksut
10.4.–11.4.
The Q Quadro City Hotel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Badisches Staatstheater. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, aamiainen (lisämaksusta) ja omatoiminen pysäköinti (lisämaksusta).
8,2/10 Very Good! (734 arvostelua)
muuten kiva, mutta äänekäs
"hotellin vieressä meni raitiotie, minkä ääneen heräili. Samoin käytäviltä kuului paljon ääntä, joten hotellin äänieristys taitaa olla aika kehno"

Arvosteltu 26.3.2024

The Q Quadro City Hotel
acora Karlsruhe Zentrum Living the City

acora Karlsruhe Zentrum Living the City

Sophienstr. 69-71, Karlsruhe
Hinta on 71 € per yö ajalle 10. huhtik. viiva 11. huhtik.
71 €
sisältää verot ja maksut
10.4.–11.4.
Acora Karlsruhe Zentrum Living the City sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta ZKM. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja kuivapesulapalvelun.
8/10 Very Good! (433 arvostelua)
Good value for money
"Good value for money with walking distance from city centre."

Arvosteltu 18.5.2015

acora Karlsruhe Zentrum Living the City
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Scheibenhard
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.