Lennot kohteesta Foisches

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Foisches

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 168 € ja yhdensuuntaisille lennoille 83 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Foisches – Lentotiedot
Origin airport IATA code
XDB
Return price
470 €
Perillä Turussa

Lennot Foisches – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Foisches – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Foisches lähellä

Les Sorbiers

Les Sorbiers

3 out of 5
241 Rue des Sorbiers, Hastiere, Région Wallonne
The price is 73 € per night from 16 Mar to 17 Mar
73 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
Les Sorbiers sijaitsee lähellä kohdetta Agimont Adventure. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9.4/10 Exceptional! (106 reviews)
"Beautiful property and well maintained. Staff was very pleasant and helpful. My only complaints are that the dining options were very slim in the area after like 7pm, and there was a list of requests posted in multiple areas of the room that "for the environment you should turn off the water when ..."

Reviewed on 2.3.2025

Les Sorbiers
Golden Lakes Hotel

Golden Lakes Hotel

4 out of 5
Route de la Plate Taille, 51, Froidchapelle, Wallonia
The price is 85 € per night from 16 Mar to 17 Mar
85 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
Golden Lakes Hotel sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lac de l'Eau d'Heuren järvi. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja täyden palvelun kylpylä.
8.8/10 Excellent! (254 reviews)
"Le wifi était un peu chaotique mais en même temps on est pas là pour ca"

Reviewed on 10.2.2025

Golden Lakes Hotel
Castel de Pont-à-Lesse Hotel

Castel de Pont-à-Lesse Hotel

3 out of 5
Rue de Pont-à-Lesse, 36, Dinant
The price is 130 € per night from 16 Mar to 17 Mar
130 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
Castel de Pont-à-Lesse Hotel sijaitsee lähellä kohdetta Château de Freÿrin linna. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8.6/10 Excellent! (412 reviews)
Hieno hiljainen hotelli luonnon keskellä
"Hotelli on tosi kivalla paikalla, ruoka oli hyvää! Olisimme kaivanneet huonetta, missä ei olisi kokolattiamattoa."

Reviewed on 19.5.2024

Castel de Pont-à-Lesse Hotel
Save an average of 15% on thousands of hotels when you're signed in
Mercure Han-sur-Lesse

Mercure Han-sur-Lesse

3.5 out of 5
Rue Joseph Lamotte 16 18 20, Rochefort
The price is 93 € per night from 16 Mar to 17 Mar
93 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.
Mercure Han-sur-Lesse sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Hansin luolat. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä sisäuima-altaan ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8.4/10 Very Good! (241 reviews)
Gemoedelijk
"Prima hotel, gemoedelijke sfeer en vriendelijk personeel."

Reviewed on 6.3.2025

Mercure Han-sur-Lesse
Les Reflets Jaunes

Les Reflets Jaunes

3 out of 5
2, Rue du Général de Gaulle, Givet
The price is 60 € per night from 5 Apr to 6 Apr
60 €
sisältää verot ja maksut
5.4.–6.4.
Les Reflets Jaunes on saanut hyvää palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Ardennes Regional Natural Park. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja aamiainen (lisämaksusta). Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8.4/10 Very Good! (169 reviews)
"Nice hotel , nice location, economic, good parking place, just shower area is small, and they didn't refill the coffee section n toiletries rest was good"

Reviewed on 7.7.2024

Les Reflets Jaunes
ibis Dinant Centre

ibis Dinant Centre

3 out of 5
Rempart d'Albeau 16, Dinant
The price is 86 € per night from 13 Apr to 14 Apr
86 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
Ibis Dinant Centre on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Dinantin linnoitus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä baarin ja aamiaisen (lisämaksusta). Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8.2/10 Very Good! (617 reviews)
"Sijainti on erinomainen. Ja huoneet ok. Ainut ongelma oli kuumuus! Vaikka kuinka sääti lämpöä pienemmälle, ei tapahtunut mitään. Oli pakko ottaa koko lämmitys pois, mutta ennenkuin huone viileni, kesti se pitkään. Respan palvelu ontui, koska henkilö ei osanut englantia juuri lainkaan. Aamupala oli ..."

Reviewed on 12.2.2020

ibis Dinant Centre
Don't see what you're looking for?
See all available properties in Foisches
View all properties
Lowest nightly price found within the past 24 hours based on a 1 night stay for 2 adults. Prices and availability subject to change. Additional terms may apply.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.