Lennot kohteesta Aschendorf

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Aschendorf

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 212 € ja yhdensuuntaisille lennoille 166 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Aschendorf – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
BRE
Menopaluumatkan hinta
191 €
Perillä Turussa

Lennot Aschendorf – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Aschendorf – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Aschendorf lähellä

Hotel Hafenspeicher

Hotel Hafenspeicher

4 out of 5
Ledastrasse 23, Leer, DE
Hinta on 209 € per yö ajalle 17. maalisk. viiva 18. maalisk.
209 €
sisältää verot ja maksut
17.3.–18.3.
Hotel Hafenspeicher sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Büntingin teemuseo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
9,2/10 Wonderful! (332 arvostelua)
erg goed
"attente medewerkers. Mooie kamer. Aan de achterkant van het hotel in de ochtend wat geluid."

Arvosteltu 5.2.2025

Hotel Hafenspeicher
Lomatalo, jossa on sauna, grillausmahdollisuus ja poreallas heeder See -rannalla!

Lomatalo, jossa on sauna, grillausmahdollisuus ja poreallas heeder See -rannalla!

Heede, NDS
Tämä mökki sijaitsee lähellä kohdetta Bourtangen linnake. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi porealtaan. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi yksityisen uima-altaan ja keittiön.
9,2/10 Wonderful! (117 arvostelua)
Sehr gute Unterkunft. Alles wie beschrieben
"Wir hatten eine sehr schöne Zeit. Es hat alles gepasst, der Whirlpool wurde vorher schon aufgeheizt. Wir sind sehr zufrieden und kommen gerne wieder. Auch der Kontakt war sehr angenehm"

Arvosteltu 16.2.2025

Lomatalo, jossa on sauna, grillausmahdollisuus ja poreallas heeder See -rannalla!
Hotel Alte Werft

Hotel Alte Werft

4 out of 5
Ölmühlenweg 1, Papenburg
Hinta on 108 € per yö ajalle 23. maalisk. viiva 24. maalisk.
108 €
sisältää verot ja maksut
23.3.–24.3.
Hotel Alte Werft sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Forum Alte Werft. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (258 arvostelua)
Tolles Hotel
"Das Hotel verbindet moderne und historisches. Der Service war sehr gut und die Angestellten waren hilfsbereit. Parkplätze waren vor dem Hotel kostenlos genügend vorhanden. Das Zimmer war geräumig, sauber und modern. Das Frühstück war abwechslungsreich und toll angerichtet."

Arvosteltu 20.2.2025

Hotel Alte Werft
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
KEDI Hotel Papenburg

KEDI Hotel Papenburg

Deverweg 33 37, Papenburg, NI
Hinta on 94 € per yö ajalle 17. maalisk. viiva 18. maalisk.
94 €
sisältää verot ja maksut
17.3.–18.3.
KEDI Hotel Papenburg on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Merenkulun kokemusmaailma. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja kahvila. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (291 arvostelua)
Rauhallinen hotelli keskustassa
"Mukava pieni hotelli Papenburgin keskustassa. Hyvä, maksuton parkkipaikka hotellin edessä. Lähellä ostoskeskus. Yhteiset tilat ja huoneet siistejä ja kaikki tilat remontoitu. Rauhallinen hotelli"

Arvosteltu 15.5.2019

KEDI Hotel Papenburg
Best Western Plus Hotel Papenburg

Best Western Plus Hotel Papenburg

4 out of 5
Hauptkanal Rechts 7, Papenburg, NI
Hinta on 103 € per yö ajalle 21. maalisk. viiva 22. maalisk.
103 €
sisältää verot ja maksut
21.3.–22.3.
Best Western Plus Hotel Papenburg sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Forum Alte Werft. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja täyden palvelun kylpylän. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,8/10 Excellent! (250 arvostelua)
"Nice hotel with a new name"

Arvosteltu 12.3.2024

Best Western Plus Hotel Papenburg
Hotel Ostfriesen-Hof

Hotel Ostfriesen-Hof

4 out of 5
Groninger Strasse 109, Leer
Hinta on 151 € per yö ajalle 25. maalisk. viiva 26. maalisk.
151 €
sisältää verot ja maksut
25.3.–26.3.
Hotel Ostfriesen-Hof sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Büntingin teemuseo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
8,6/10 Excellent! (103 arvostelua)
Details verbesserungsbedürftig, insgesamt noch gut
"Ich hatte ein First-Class-Doppelzimmer zur Einzelnutzung reserviert. Hier waren Verdunkelungsvorhänge versprochen. Leider schlief ich sehr schlecht aufgrund der Tatsache, dass diese Vorhänge eben nicht komplett abdunkeln. Es schien das Licht vom Parkplatz ins Zimmer, da bin ich sehr empfindlich. ..."

Arvosteltu 24.2.2025

Hotel Ostfriesen-Hof
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Aschendorf
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.