Lennot kohteesta San Pedro del Pinatar

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

San Pedro del Pinatar – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
RMU
Menopaluumatkan hinta
363 €
Perillä Turussa

Lennot San Pedro del Pinatar – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien San Pedro del Pinatar – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen San Pedro del Pinatar lähellä

Moderni uusi huvila, jossa oma lämmitetty uima-allas, poreallas, iso solarium ja ilmainen wifi

Moderni uusi huvila, jossa oma lämmitetty uima-allas, poreallas, iso solarium ja ilmainen wifi

San Pedro del Pinatar, Region of Murcia
Tämä huvila sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Las Charcas Mud Baths. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi porealtaan ja pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa yksityisen uima-altaan ja keittiön.
9,6/10 Exceptional! (36 arvostelua)
Hele mooie villa
"Het was onze eerste wintervakantie in dit deel van Spanje en dat is heel goed bevallen. De villa was perfect en van alle gemakken voorzien. De jacuzzi is volop gebruikt!"

Arvosteltu 13.1.2025

Moderni uusi huvila, jossa oma lämmitetty uima-allas, poreallas, iso solarium ja ilmainen wifi
Uusi moderni huoneisto uima-altaalla, lähellä merta ja rantaa

Uusi moderni huoneisto uima-altaalla, lähellä merta ja rantaa

lo pagan, Murcia
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Playa Villananitos. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi vesipuiston ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
9,6/10 Exceptional! (36 arvostelua)
Excelente apartamento
"Nos he encantado el apartamento, tiene todo lo necesario para disfrutar de unas buenas vacaciones. Lo recomiendo y volveria de nuevo."

Arvosteltu 26.4.2025

Uusi moderni huoneisto uima-altaalla, lähellä merta ja rantaa
Aparthotel Bahía

Aparthotel Bahía

3 out of 5
C/ Mar Adriático, 4, San Pedro del Pinatar, Murcia
Hinta on 71 € per yö ajalle 4. toukok. viiva 5. toukok.
71 €
sisältää verot ja maksut
4.5.–5.5.
Aparthotel Bahía sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Playa Villananitos. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ulkouima-altaan ja ravintolan. Tässä vuonna 2005 rakennetussa 3 tähden huoneistohotellissa on 35 huoneistoa 5 kerroksessa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
9,2/10 Wonderful! (78 arvostelua)
Siisti huoneisto.
"Siisti ja hyvin siivottu huone, mukava henkilökunta. Maksullinen pysäköinti Hotellin alakerrassa, kadunvarsipaikkoja löytyi myös hyvin, rauhallinen alue."

Arvosteltu 8.2.2021

Aparthotel Bahía
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Alaska

Hotel Alaska

1 out of 5
C/ Bartolomé Gil Ortiz 1, San Pedro del Pinatar, Murcia
Hinta on 51 € per yö ajalle 4. toukok. viiva 5. toukok.
51 €
sisältää verot ja maksut
4.5.–5.5.
Hotel Alaska on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Las Charcas Mud Baths. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 2 rantabaaria ja ravintola.
9/10 Wonderful! (112 arvostelua)
Hôtel agréable
"Hôtel proche de la place .accueil chaleureux et de bon conseil.bon petit déjeuner."

Arvosteltu 14.10.2024

Hotel Alaska
Thalasia Costa de Murcia

Thalasia Costa de Murcia

4 out of 5
Avendia del Puerto 327-329, San Pedro del Pinatar, Murcia
Hinta on 88 € per yö ajalle 2. kesäk. viiva 3. kesäk.
88 €
sisältää verot ja maksut
2.6.–3.6.
Thalasia Costa de Murcia sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta San Pedro del Pinatarin luonnonpuiston kosteikko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja 2 baaria.
8,2/10 Very Good! (427 arvostelua)
"There was odd smell in the room coming from the toilet. Without the smell it would have been ok. The spa was a bit disappointing and worn out, no sauna or hamam."

Arvosteltu 29.4.2023

Thalasia Costa de Murcia
Hotel Lodomar Spa & Talasoterapia

Hotel Lodomar Spa & Talasoterapia

4 out of 5
Calle Río Bidasoa, 1, San Pedro del Pinatar, Murcia
Hinta on 74 € per yö ajalle 25. toukok. viiva 26. toukok.
74 €
sisältää verot ja maksut
25.5.–26.5.
Hotel Lodomar Spa & Talasoterapia sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Playa La Mota. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja ravintolan.
8,2/10 Very Good! (291 arvostelua)
Mukava hotelli
"Siisti hotelli, ystävällinen henkilökunta."

Arvosteltu 27.3.2019

Hotel Lodomar Spa & Talasoterapia
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa San Pedro del Pinatar
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.