Lennot kohteesta Tri-Cities

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Tri-Cities – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
PSC
Perillä Turussa

Lennot Tri-Cities – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Tri-Cities – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Tri-Cities lähellä

The Lodge at Columbia Point

The Lodge at Columbia Point

4 out of 5
530 Columbia Point Drive, Richland, WA
Hinta on 193 € per yö ajalle 8. huhtik. viiva 9. huhtik.
193 €
sisältää verot ja maksut
8.4.–9.4.
The Lodge at Columbia Point on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Columbia River. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja täyden palvelun kylpylä.
9,4/10 Exceptional! (1 000 arvostelua)
"Great location - Lulu's and Anthony's next door for dining. Located next to the park and on the water - lots of walking, biking and activity."

Arvosteltu 1.4.2025

The Lodge at Columbia Point
Clover Island Inn

Clover Island Inn

2.5 out of 5
435 Clover Island Dr, Kennewick, WA
Hinta on 109 € per yö ajalle 3. huhtik. viiva 4. huhtik.
109 €
sisältää verot ja maksut
3.4.–4.4.
Clover Island Inn on saanut loistavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Columbia River. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja kuntosalin.
8,4/10 Very Good! (1 823 arvostelua)
"Overall a very nice place"

Arvosteltu 24.3.2025

Clover Island Inn
Baymont by Wyndham Tri-Cities/Kennewick WA

Baymont by Wyndham Tri-Cities/Kennewick WA

2.5 out of 5
4220 W 27th Place, Kennewick, WA
Hinta on 85 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
85 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
Baymont by Wyndham Tri-Cities/Kennewick WA on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Gesa Carousel of Dreams. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
7,6/10 Good! (1 003 arvostelua)
"Clean and very quiet. Friendly staff. Jacuzzi was out of order which was a bummer. Would stay there again."

Arvosteltu 25.3.2025

Baymont by Wyndham Tri-Cities/Kennewick WA
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Red Lion Hotel Pasco Airport & Conference Center

Red Lion Hotel Pasco Airport & Conference Center

3.5 out of 5
2525 N 20th Ave, Pasco, WA
Hinta on 115 € per yö ajalle 20. huhtik. viiva 21. huhtik.
115 €
sisältää verot ja maksut
20.4.–21.4.
Red Lion Hotel Pasco Airport & Conference Center on saanut loistavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta CBC Library. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset lentokenttäkuljetukset ja ravintolan.
7,6/10 Good! (1 214 arvostelua)
"Checked in very late at night, so asked for a room close to lobby so I didn't have to walk far. Got a very nice room near the lobby. The only weird thing was the toilet, so low to the ground it must have been made for a 3 yr old."

Arvosteltu 31.3.2025

Red Lion Hotel Pasco Airport & Conference Center
Red Lion Hotel Kennewick Columbia Center

Red Lion Hotel Kennewick Columbia Center

3.5 out of 5
1101 N Columbia Center Blvd, Kennewick, WA
Hinta on 74 € per yö ajalle 13. huhtik. viiva 14. huhtik.
74 €
sisältää verot ja maksut
13.4.–14.4.
Red Lion Hotel Kennewick Columbia Center on saanut mahtavaa palautetta alueen ostosmahdollisuuksista. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Columbia Center Mall (ostoskeskus). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ravintola.
7,6/10 Good! (1 225 arvostelua)
"Staff"

Arvosteltu 31.3.2025

Red Lion Hotel Kennewick Columbia Center
Motel 6 Richland, WA - Kennewick

Motel 6 Richland, WA - Kennewick

2 out of 5
1751 Fowler St, Richland, WA
Hinta on 69 € per yö ajalle 6. huhtik. viiva 7. huhtik.
69 €
sisältää verot ja maksut
6.4.–7.4.
Motel 6 Richland, WA - Kennewick on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Columbia River. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
7,4/10 Good! (1 010 arvostelua)
"Very good"

Arvosteltu 29.3.2025

Motel 6 Richland, WA - Kennewick
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Tri-Cities
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.