Lennot kohteesta Nijar

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Nijar

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 96 € ja yhdensuuntaisille lennoille 65 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Nijar – Lentotiedot
Origin airport IATA code
LEI
Return price
110 €
Perillä Turussa

Lennot Nijar – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Nijar – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Nijar lähellä

Kaunis koti paratiisissa kolmen minuutin päässä parhaista neitsyt rannat

Kaunis koti paratiisissa kolmen minuutin päässä parhaista neitsyt rannat

Nijar, Andalucia
Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Cabo de Gata-Níjarin luonnonpuisto. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
9.8/10 Exceptional! (45 reviews)
Muy buen sitio para escapada a cabo de gata
"La casa está muy bonita, limpia y bien equipada. El patio es grande y soleado, con vistas a las montañas. El único pero es que la cobertura y el wifi son bastante débiles (no es culpa de la casa, pero si alguien quiere teletrabajar desde allí, puede ser un problema, por eso lo comento)."

Reviewed on 6.1.2025

Kaunis koti paratiisissa kolmen minuutin päässä parhaista neitsyt rannat
Aparthotel Vistamar

Aparthotel Vistamar

3 out of 5
CUEVAS, 30, Nijar
The price is 63 € per night from 30 Mar to 31 Mar
63 €
sisältää verot ja maksut
30.3.–31.3.
Aparthotel Vistamar sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Cabo de Gata-Níjarin luonnonpuisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja 2 ulkouima-allasta. Tässä 3 tähden huoneistohotellissa on 36 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
9.2/10 Wonderful! (56 reviews)
"Very nice place"

Reviewed on 18.6.2024

Aparthotel Vistamar
Hotel Calagrande Spa Cabodegata

Hotel Calagrande Spa Cabodegata

3.5 out of 5
Navagante 1, Nijar, Andalusia
The price is 147 € per night from 11 Apr to 12 Apr
147 €
sisältää verot ja maksut
11.4.–12.4.
Hotel Calagrande Spa Cabodegata sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Cabo de Gata-Níjarin luonnonpuisto. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 9 rantabaaria ja täyden palvelun kylpylä.
9.2/10 Wonderful! (9 reviews)
"Nice and modern hotel, very close to the town. Some rooms have nice sea views. Staffs are helpful."

Reviewed on 2.10.2024

Hotel Calagrande Spa Cabodegata
Save an average of 15% on thousands of hotels when you're signed in
Hostal El Dorado Cabodegata

Hostal El Dorado Cabodegata

3 out of 5
Calle Bajel, Nijar, Almería
The price is 34 € per night from 27 Mar to 28 Mar
34 €
sisältää verot ja maksut
27.3.–28.3.
Hostal El Dorado Cabodegata sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Cabo de Gata-Níjarin luonnonpuisto. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 4 rantabaaria ja aamiainen (lisämaksusta). Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (15 reviews)
Excellent Hostal in San Jose, Nijar, Spain
"We did only stay the 1 x night as we were en-route from Alicante Airport to Fuengirola. We didn’t arrive until 18:45 but had received, by WhatsApp, clear and precise instructions on how to gain access to our room. The room was comfortable with a very nice sea view terrace. The shower was hot with ..."

Reviewed on 11.2.2025

Hostal El Dorado Cabodegata
wecamp Cabo de Gata

wecamp Cabo de Gata

3 out of 5
Cala del Cuervo s/n, Nijar, Almería
The price is 94 € per night from 21 Mar to 22 Mar
94 €
sisältää verot ja maksut
21.3.–22.3.
Wecamp Cabo de Gata sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Cabo de Gata-Níjarin luonnonpuisto. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, välipalabaari/deli ja concierge-palvelut. Tässä 3 tähden leirintäalueessa on 158 majoituspaikkaa. Jokainen majoituspaikka tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja taulutelevision.
8.6/10 Excellent! (18 reviews)
Parfait
"Rien a dire ou tellement !!! Le spot est top, les équipements le sont également. L'intégration des logements dans le paysage est parfait. Bref un super séjour de repos, de calme, de marche, de plage et tout ça sans prendre la voiture."

Reviewed on 22.10.2024

wecamp Cabo de Gata
Hotel de Naturaleza Rodalquilar Spa Cabo de Gata

Hotel de Naturaleza Rodalquilar Spa Cabo de Gata

4 out of 5
Paraje de los Albacetes, s/n, Rodalquilar, Nijar, Almeria
The price is 57 € per night from 27 Mar to 28 Mar
57 €
sisältää verot ja maksut
27.3.–28.3.
Hotel de Naturaleza Rodalquilar Spa Cabo de Gata sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Cabo de Gata-Níjarin luonnonpuisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja täyden palvelun kylpylän.
8.6/10 Excellent! (104 reviews)
Nous reviendrons.
"Hôtel très agréable. Bien placé dans un environnement préservé. Personnel efficace. Restaurant de qualité avec un menu changeant et des prix corrects."

Reviewed on 23.10.2024

Hotel de Naturaleza Rodalquilar Spa Cabo de Gata
Don't see what you're looking for?
See all available properties in Nijar
View all properties
Lowest nightly price found within the past 24 hours based on a 1 night stay for 2 adults. Prices and availability subject to change. Additional terms may apply.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.