Lennot kohteesta Arnuero

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Arnuero

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 230 € ja yhdensuuntaisille lennoille 58 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Arnuero – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
SDR
Menopaluumatkan hinta
229 €
Perillä Turussa

Lennot Arnuero – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Arnuero – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Arnuero lähellä

Hotel Bed4U Santander

Hotel Bed4U Santander

3 out of 5
AVENIDA DE PARAYAS 2A, Santander
Hinta on 66 € per yö ajalle 24. maalisk. viiva 25. maalisk.
66 €
sisältää verot ja maksut
24.3.–25.3.
Hotel Bed4U Santander on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta La Margan puisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset hotellinjohtajan kutsut ja ravintolan.
9,2/10 Wonderful! (301 arvostelua)
Superó nuestras expectativas
"La verdad que ha superado nuestras expectativas, super limpio, con un olor muy agradable por todos los sitios. Decorado conucho detalle. La habitación no es grande pero está bien y la cama Super cómoda. El desayuno tiene la variedad justa, y todo de calidad, bollería de calidad, zumo natural, muy ..."

Arvosteltu 8.3.2025

Hotel Bed4U Santander
Hotel Santemar

Hotel Santemar

4 out of 5
C/ Joaquin Costa, 28, Santander, Cantabria
Hinta on 75 € per yö ajalle 23. maalisk. viiva 24. maalisk.
75 €
sisältää verot ja maksut
23.3.–24.3.
Hotel Santemar on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta El Sardineron ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja kuntosalin.
8,6/10 Excellent! (855 arvostelua)
Excelente
"El hotel muy bonito, habitaciones muy cómodas y el personal un 10"

Arvosteltu 5.3.2025

Hotel Santemar
Hotel Olimpo

Hotel Olimpo

4 out of 5
Finca Los Cuarezos, s/n, Isla, Arnuero, Cantabria
Hinta on 74 € per yö ajalle 18. maalisk. viiva 19. maalisk.
74 €
sisältää verot ja maksut
18.3.–19.3.
Hotel Olimpo sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Playa de los Barcos. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ilmaiset rantakuljetukset.
8,4/10 Very Good! (85 arvostelua)
"."

Arvosteltu 20.10.2024

Hotel Olimpo
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Alfar

Hotel Alfar

3 out of 5
Paseo El Sable 4, Arnuero, Cantabria
Hinta on 63 € per yö ajalle 15. huhtik. viiva 16. huhtik.
63 €
sisältää verot ja maksut
15.4.–16.4.
Hotel Alfar sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Biskajanlahti. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8,4/10 Very Good! (41 arvostelua)
"¡Ojo! Las habitaciones con vistas al arenal, no ven el mar. Ven sólo la playa de arena, pero no se alcanza a ver el mar"

Arvosteltu 20.9.2024

Hotel Alfar
Apartamentos Solamaza

Apartamentos Solamaza

3.5 out of 5
Calle Nogalina 19, Arnuero, cantabria
Apartamentos Solamaza sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Playa de los Barcos. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan. Tässä 3,5 tähden huoneistohotellissa on 28 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
8,2/10 Very Good! (9 arvostelua)
Spacious & relaxing apartment,secure parking☆☆☆☆☆
"Friendly lady reception staff at the Hotel Arcs where we collected our key for our apartment 604, receptionist walked out of hotel to point to the green garage gates for our secure parking which was underneath the apartments and a couple of minutes walk away. The apartment was spacious and light, ..."

Arvosteltu 4.10.2019

Apartamentos Solamaza
Villa con Piscina Cerca de Noja

Villa con Piscina Cerca de Noja

Castillo Siete Villas, Cantabria
Tämä mökki sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Biskajanlahti. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ulkouima-altaan ja porealtaan. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa yksityisen uima-altaan ja poreammeen.
4,6/10 (4 arvostelua)
no me gusto
"1 la comunicación casi imposible el telefono que aparece ni contesta ni nada , he tenido que ponerme en contacto con la pagina para gestionar y ya a los tres días antes conseguí contactar después de varias llamadas y wasaap. mucho terreno pero poco uso esta todo salvaje incluso la zona de la pisciana ..."

Arvosteltu 8.7.2024

Villa con Piscina Cerca de Noja
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Arnuero
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.