Lennot Wien - Wismar

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Parhaat lennot Wien – Wismar

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen Wismar ovat meno-paluulennoille ja yhdensuuntaisille lennoille 60 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen Wismar lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Reitin Wien – Wismar lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
VIE
Kohdelentokentän IATA-koodi
QYG

Wismar HAM lentotiedot

Lähtöpaikka
Wien
Lähtölenuitktän IATA-koodi
VIE
Matkustaminen kohteeseen
Wismar
Kohdelenuitktän IATA-koodi
QYG
Palvelevien lentoyhtiöiden määrä
2
Lentoyhtiöt
Eurowings, Austrian Airlines, Air France, Swiss International Air Lines, KLM, Lufthansa, Brussels Airlines, Aegean, Air Baltic
Etäisyys
764 km
Suoran lennon kesto
1 35
Lentohinta

Wismar – vuokra-autotarjoukset

Kampanjaehdot

Hinnat ovat alkaen hintoja ja voimassa toistaiseksi. Matkustusajoissa ja saatavuudessa voi olla poikkeuksia. Alkaen hinnat saatavuuden mukaan. Hinnat sisältävät verot, matkustajamaksun sekä online varausmaksun.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.