Lennot kohteesta La Rábita

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta La Rábita

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 110 € ja yhdensuuntaisille lennoille 47 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

La Rábita – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
AGP
Menopaluumatkan hinta
262 €
Perillä Turussa

Lennot La Rábita – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien La Rábita – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen La Rábita lähellä

Hotel Rural Alfajía de Antonio

Hotel Rural Alfajía de Antonio

1 out of 5
Calle Carril, 5, Capileira, Granada
Hinta on 79 € per yö ajalle 25. maalisk. viiva 26. maalisk.
79 €
sisältää verot ja maksut
25.3.–26.3.
Hotel Rural Alfajía de Antonio sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Poqueiran rotko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja kattoterassin.
10/10 Exceptional! (52 arvostelua)
Fabulous
"When we arrived we were greeted by our host, shown our room which was large and had a king sized bed which was very comfortable, also with a sofa bed, patio doors onto a private balcony overlooking the mountains. There was no snow close by but we were assured it may snow anytime. A very enjoyable ..."

Arvosteltu 7.2.2025

Hotel Rural Alfajía de Antonio
Hotel Real de Poqueira

Hotel Real de Poqueira

3 out of 5
Calle Real n 01, Capileira, Granada
Hinta on 76 € per yö ajalle 1. huhtik. viiva 2. huhtik.
76 €
sisältää verot ja maksut
1.4.–2.4.
Hotel Real de Poqueira sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Poqueiran rotko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä baarin ja kahvilan.
9,4/10 Exceptional! (112 arvostelua)
"La estancia fué genial. Habitación silenciosa y colchón confortable. Un buen desayuno Un acierto la elección de este hotel, con el parking muy cerca."

Arvosteltu 7.12.2024

Hotel Real de Poqueira
Hostal Rural Ruta de las Nieves

Hostal Rural Ruta de las Nieves

2.5 out of 5
Carretera de la Sierra 7, Capileira
Hinta on 49 € per yö ajalle 2. huhtik. viiva 3. huhtik.
49 €
sisältää verot ja maksut
2.4.–3.4.
Hostal Rural Ruta de las Nieves sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Poqueiran rotko. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja baari.
9,2/10 Wonderful! (23 arvostelua)
"Son ya 4 años que voy a la Alpujarra y es maravilloso las vistas"

Arvosteltu 2.3.2025

Hostal Rural Ruta de las Nieves
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hostal La Costa

Hostal La Costa

2 out of 5
Bulevar de el Ejido 48, El Ejido
Hinta on 55 € per yö ajalle 2. huhtik. viiva 3. huhtik.
55 €
sisältää verot ja maksut
2.4.–3.4.
Hostal La Costa sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Teatro Auditorio. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa.
9,2/10 Wonderful! (25 arvostelua)
"Siempre la atención es buena"

Arvosteltu 10.2.2025

Hostal La Costa
Eristäytynyt Rustic Retreat-huvila, henkeäsalpaavat panoraamanäkymät; oma uima-allas

Eristäytynyt Rustic Retreat-huvila, henkeäsalpaavat panoraamanäkymät; oma uima-allas

Gualchos, Granada
Tämä huvila sijaitsee lähellä kohdetta Playa de Cambriles. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
8,6/10 Excellent! (24 arvostelua)
Gran Experiencia
"Una vez más ha sido una experiencia inmejorable. La villa cuenta con todo lo necesario para disfrutar en familia. La anfitriona super amable y simpática, ha estado en todo momento pendiente para todo estuviera perfecto. que todo fuera perfecto y así ha sido"

Arvosteltu 2.1.2025

Eristäytynyt Rustic Retreat-huvila, henkeäsalpaavat panoraamanäkymät; oma uima-allas
Hotel Don Miguel Plaza

Hotel Don Miguel Plaza

3 out of 5
Pl. de Abastos 13, Berja, Almería
Hinta on 80 € per yö ajalle 25. maalisk. viiva 26. maalisk.
80 €
sisältää verot ja maksut
25.3.–26.3.
Hotel Don Miguel Plaza sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Plaza de Abastos. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä kahvilan ja välipalabaarin/delin.
8/10 Very Good! (4 arvostelua)
Estupendo
"Hotel limpio y el personal muy amable. En la bienvenida había un lindo gatito negro muy cariñoso en la entrada del hotel. Me encanta."

Arvosteltu 4.3.2024

Hotel Don Miguel Plaza
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa La Rábita
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.